mgr Agnieszka Zaporowska

Psycholog

Do pani Agi chodzę 2.5 roku,przez ten czas bardzo mi pomogła,chętnie do niej wracam ,nie czuje jakbym gadała z psychologiem,tylko z przyjaciółką,jest bardzo sympatyczna,czuć od niej dobrą energię,jest u niej mega swobodnie;)

NIE POLECEM TEJ PANI!!!! TOTALNA PORAŻKA!!!!!!! :((((((((((((((((((((( Prosze uzawac na tę Panią gdyż nie potrafi rozpoznać trafnie diagnozy. Moja siostra byla na kilku wizytach które nie przyniosly żadnej poprawy, wręcz mialy skutek negatywny. Terapia nie wniosla żadnej poprawy w życiu mojej siostry. Depresja wręcz sie nasilila.

NIE POLECEM TEJ PANI!!!! TOTALNA PORAŻKA!!!!!!! :(((((((((((((((((((((
Prosze uzawac na tę Panią gdyż nie potrafi rozpoznać trafnie diagnozy. Moja siostra  byla na kilku wizytach które nie przyniosly żadnej poprawy, wręcz mialy skutek negatywny.

Godna Polecenia Pani psycholog , profesjonalne podejście , miła atmosfera. Byłem wielokrotnie na wizytach , bardzo mi pomogła . Pozdrawiam :)

Pani Agnieszka to osoba, która bez ogródek i obiektywnie potrafi ocenić i wyjaśnić co dzieje się w naszym życiu, aby wprowadzić nas z doła. Słucha, zadaje pytania, zmusza do autorefleksji i samodzielnego wnioskowania w celu zapewnienia nam rozwoju i rozwiązania wszelkich problemów. Jest cudowna, ciepła, bezpośrednia i zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Na terapii czujesz się jak na rozmowie z przyjacielem. Polecam szczerze! Wiedza i doświadczenie robią z niej prawdziwego specjalistę.

Pani Agnieszka to osoba o szerokich horyzontach z nieszablonowymi metodami pomocy dostosowywanimi do potrzeb klienta. Wiele zawdzięczam jej wiedzy i pomocy w odkryciu przyczyn problemów. Polecam jej usługi.

Pani Agnieszka to wspaniały psycholog i dobry czlowiek. Dzięki terapii odzyskalam wiare w siebie. Dzięki tym niej dojrzałam jestem bardziej pewna siebie osobą . Nareszcie zaczynam być szczęśliwą pełną wiary w siebie osobą. Pani Agnieszka jest godnym polecenia psychologiem i przyjacielem . Dziękuję 😁

Najlepsza psycholog jaką znam!!! A było ich wielu wcześniej... Niesamowita!! Jedyna, która mi pomogła... dzięki niej jestem teraz szczęśliwa!! Szybko postawiła mnie na nogi! Dzięki trafnemu zdiagnozowaniu problemów... i wiedzy jak te problemy szybko i skutecznie rozwiązać. Niesamowita kobieta! Żywo interesująca się człowiekiem! Kochająca ludzi! Pozbyłam się lęków, poczucia bycia gorszą.. a pozwoliłam sobie być sobą! Jestem szczęśliwa! Wdzięczna!! Zapisujcie się tylko do niej!! :) Dziękuję p. Agnieszko!!!!!!!!!

Najlepsza psycholog jaką znam!!! A było ich wielu wcześniej...
Niesamowita!!
Jedyna, która mi pomogła... dzięki niej jestem teraz szczęśliwa!!
Zapisujcie się tylko do niej!! :)

Dziękuję p. Agnieszko!!!!!!!!!

Z całego serca mogę polecić Panią Agnieszkę w cięższych chwilach, które czasem przytrafiają się w życiu. Jest to wspaniała psychoterapeutka, która w bardzo krótkim czasie potrafi zdziałać cuda z psychiką człowieka  Wspaniała psychoterapeutka z empatycznym i życzliwym podejściem do pacjenta i jego problemów. Bardzo trafnie diagnozuje problem, pomaga uwierzyć w siebie poprzez zmianę myślenia i nastawienia do życia. Zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Gorąco polecam.

Pani Agnieszka jest wspaniałą osobą bardzo sympatyczna dzięki terapii dostałam całkiem nowe drugie życie i jestem zupełnie nową osobą jestem ogromnie wdzięczna za otrzymaną pomoc. Dziękuję :) polecam z całego serca

Pani Agnieszka jest nie tylko fantastycznym psychologiem ale i także strasznie pozytywną osobą, która swoją energią i pozytywnym myśleniem potrafi tak zmobilizować człowiek, że wychodząc ze spotkania człowiek ma wrażenie że wszystko jest możliwe. Potrafi wyciągnąć człowieka z prawdziwe dna. Genialny psycholog i odjazdowa babka :)