dr n. med. Ahmed Elsaftawy

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Lekarz kompetentny, uprzejmy, serdeczny. Bardzo dobra obsługa. Gorąco polecam, jest takich nie wielu. Dziękuję i do zobaczenia Panie doktorze.

Lekarz kompetentny, uprzejmy, serdeczny.
Bardzo dobra obsługa.
Gorąco polecam, jest takich nie wielu.
Dziękuję i do zobaczenia Panie doktorze.

Wykonałam u Pana Doktora botox tzw.kurzych łapek.już na 3 dzień widać efekt,nie pamiętam,żebym miała wczesniej wykonany tak skutecznie ten zabieg,a stosuję go od 4 lat,jestem zachwycona.Dr Ahmed jest .miły,profesjonalny i jest mistrzem w tej dziedzinie jak widać.Ceny ma mega-konkurencyjne,polecam z całą odpowiedzialnością. Nowa stała klientka-Magda I.

Nowa stała klientka-Magda I.

Widzę, że mnóstwo tutaj pozytywnych opinii lecz ja mam zgoła odmienne zdanie. Niestety zabieg mojej żony (zespół cieśni nadgarstka) odbył się nie tylko w pośpiechu, lecz został też dokumentnie spartolony - na tyle, że niestety wymagana jest kolejna wizyta u (na szczęście porządnego) specjalisty. Lekarz sprawiał wrażenie jakby się spieszył, nie czekał aż znieczulenie zacznie do końca działać a reakcje żony tuszował wątpliwymi żartami. Nie jestem jakiś specjalnie roszczeniowy ale tylko obecność ludzi w poczekalni powstrzymała mnie od reakcji. Podsumowując - nie polecam. Moim zdaniem ten pan powinien być oddelegowany co najwyżej do kastrowania kozłów.

Wszystko na 5 - oby więcej takich lekarzy. Nie boi się ryzyka, kiedy inni lekarze odmawiają pacjentowi pomocy

hmmm, hmmmm, hmmmm, hmmm, hmmmm, hmmm, według mnie hmmmm, hmmmm.........hmmmmm........hmmmm...... naprawdę warto, polecam bez obaw, hmmmm !

Profesjonalista w pełnym słowa tego znaczeniu zainteresowany pacjentem pomógł mi w bardzo ciężkim i nagłym przypadku Lekarz nabity najnowszą wiedzą najwyższej jakości doktor oby takich ludzi więcej a będziemy żyli bardzo długo !!!!

Chirurg który uratował mi do poziomu bardzo dobrego kompletnie zmiażdżone przed ramie. Najwyższy poziom wiedzy oraz umiejętności, wysoka kultura osobista.

Dr Ahmed Elsaftawy jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Rzeczowo i przystępnie wyjaśnia problem zdrowotny oraz perspektywy leczenia. Naprawdę życzliwie i bezinteresownie pomaga - przy tym skutecznie leczy, zachowując skromność i uśmiech dla każdego pacjenta. Poczucie bezpieczeństwa i jasność sytacji są bezcenne dla chorego. Dziękuję doktorze.

Super specjalista---polecam kazdemu napewno nie pozałuje .

Super specjalista---polecam kazdemu napewno nie pozałuje .

Cena za zabieg taka jak wszędzie we wrocławiu. Jednak poziom wykonania zabiegu nie mieści sie w żadnej z wymienionych kategorii. Jeśli chodzi o chirurgię ręki, to wg. mnie nie ma lepszego wyboru.