lekarz Albert Boguszewski

Neurolog

Lekarz kompetentny, powołany do tego zwodu.

Lekarz kompetentny, powołany do tego zwodu.

Szorstki głos i spojrzenie amerykańskiego aktora spowodowało u mnie ciarki na całym ciele. Słyszałam już że doktor jest przystojny ale nie wiedziałam że aż tak. Przyglądałam się mu po wejściu do gabinetu. Wtedy jeszcze mnie nie zauważył. Przekładał teczki i inne papiery z jednej strony biurka na drugą. Wiedziałam wtedy że ta silna dłoń nie tylko mnie wyleczy. Niestety do niczego nie doszło.

Jestem bardzo mile zaskoczona atmosferą wizyt u Pana Doktora Boguszewskiego. Po kilku wizytach mogę z przekonaniem powiedzieć, że postępy w leczeniu są najważniejszą wskazówką do dalszej terapii. Kontakty z pacjentem cechuje wyjątkowa delikatność w rozmowach o trudnych problemach i uwzględnianie ogólnego stanu zdrowia przy wyborze leków - to cenię najbardziej.

Pojechałam z bratem który ma porażenie mózgowe. Kompletnie nas olał bolek, był nie przyjemny i jak by czekał do szybkiego końca wizyty, Skierowanie na rezonans wypisał prywatnie a twierdził iż będzie państwowo. Nie chciał potem poprawić tego skierowania.

Bardzo dobry specjalista,miły i życzliwy pacjentom,wizyty u niego to przyjemność,potrafi podnieść na duchu w trudnych chwilach:))

Wciąż poszukujesz "Neurolog Lublin"?

Lublin
Przychodnia Specjalistyczna