Aldona Bialic

Pani doktor A.Bialic to lekarz z powołania-rzetelna, , dokladna, a przy tym miła, sympatyczna i profesjonalna

wspaniała lekarka dokładna , miła kompetentna polecam polecam , super stomatolog bezboleśnie i szybko warto, miła osoba

Tez zostalam oszukana przez tego stomatologa!Chcial borowac zdrowego zeba!Nierzetelny, niekompetentny stomatolog!!NIGY wiecej i NIE POLECAM nikomu!!Sprawdz rowniez ceny !

Oczywiście , ze miłe podjeście do pacjenta(kto nie jest miły jak chce pieniądze)i to ogromne w przypadku Antident.A dodatkowo chcą leczyć zdrowe zęby mowiąc ze są w nich ubytki!!NIE POLECAM!!OSZUŚCI!

bardzo dobry stomatolog! pani doktor jest konkretna ,rzetelnie udziela wszystkich informacji na temat proponowanego leczenia,przedstawiła mi plan leczenia,który miałam zaakceptować,poinformowała mnie o ewentualnych kosztach.Jest bardzo miła i uśmiechnieta.Po wielu latach szukania wiem,ze znalazłam już swojego stomatologa,któremu moge ufać.Moje zęby były w tragicznym stanie-teraz mogę pięknie sie uśmiechac.Zabiegi były wykonane profesjonalnie i bezboleśni.U pani doktor Bialic leczy się w tej chwili już cała moja rodzina.Od zawsze bałam sie dentystów,ale teraz chodzę do gabinetu z przyjemnościa.

bardzo dobry stomatolog!

WITAM, BYŁAM 1 RAZ U PANI BIALIC ALE ŻENADA, ZNALAZŁA 1 ZĄB ZEPSUTY NA 3 USZCZERBKI, WSZYSTKO PROPONOWAŁA PRYWAT, NIE INACZEJ LECZY PRYWATNIE. NIE POLECA!!!

WITAM,

Jest świetnym stomatologiem,cierpliwa,miła i uprzejma. Poswieca wystarczającą ilosc czasu na leczenie,wszystko dokladnie wytłumaczy. Lekarz z powołania!

Polecam panią Aldonę każdemu kto wymaga fachowej opieki dentystycznej.

Polecam panią Aldonę każdemu kto wymaga fachowej opieki dentystycznej.

Sympatyczny człowiek konkretny lekarz. Wysłucha doradzi pomoże. Jako że w gabinecie leczy również na NFZ nie różni się podjescie do pacjenta. Pani Aldona jest stomatologiem do którego warto się wybrać. Polecam !!!