dr Aldona Kaluzna

2,6
2,9
2,7
2,9

Po leczeniu kanałowym u tej "dentystki" skończyłem ze stanem zapalnym w wyniku niedoczyszczenia i nieprawidłowego wypełnienia kanałów zębowych. Kultura pracy i podejście do pacjenta na równie niskim poziomie. Polecam omijać szerokim łukiem.

Pani, która być może ma wiedzę, ale niestety nie potrafi zastosować jej w praktyce. Zęby wierci odwracając głowę do tyłu!!! Plomby słabej jakości. Jak dla mnie dramat i pieniądze wyrzucone w błoto. Przy okazji naruszenie całkiem zdrowego zęba, który nie wymagał leczenia!!! Ostrzegam wszystkich. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! Nie ustala w ogóle planu leczenia. tylko od razu do wiercenia i pobierania kasy!

Leczę się już tu 3 lata i jestem zadowolona z usług. Polecam. Przyjmują pacjentów bólowych od zaraz co jest dużym plusem!!!

Zdecydowanie odradzam P.Kałużną! Byłam 2 razy i o 2 razy za dużo: poparzyła mi rękę i zniszczyła ubranie (przypaliła) nieodłączonym i niezabezpieczonym urządzeniem (300 st.Celsjusza!!!!), z którego korzystała wcześniej!!! Nie dość, że mnie nie przeprosiła, to jeszcze sobie żarty stroiła. I oczywiście za usługę kazała normalnie (czytaj: drogo) zapłacić. Totalne porażka! Poza tym sprawia wrażenie jakby ciągle się spieszyła, czym stresuje pacjenta. Jest nieuważna i chaotyczna, NIE DAJE POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA, co moim zdaniem w zawodzie lekarza jest najważniejsze. STOMATOLOG A ŚMIERDZI JEJ Z BUZI!!!! KOSZMAR!!!!!

przy pierwszej wizycie kiedy ząb jest do leczenia uzgadnia cenę np.200zł a przy ostatniej okazuje sie że koszt leczenia ząbka wyniósł 600zł to zasługa pani dr Kałużnej kobietka ma dar przekonywania że ząb jest tak słaby że niestety tyle wyniosło leczenie.

Polecam Panią Doktor. Warto spróbować. Rozwiązuje trudne zawodowe problemy bez wysiłku. Widać że lubi swój zawód!

leczenie kanalowe mikroskopem. Pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem, aprawde rewelacja i zerob olu