lekarz Aldona Kosecka

2,5

Badanie było zrobione bardzo boleśnie, mówiąc ze boli stwierdziła ze nie da się inaczej, wiec zakończyła badanie i wypisała leki ,,na oko", następnie skierowałam się do innego ginekologa który wykonał badanie bezbolesnie

Witam! Dziś byłam na wizycie u doktor Koseckiej. Mimo wszelkiej opinii publicznej na temat w/w doktor, wizyta przebiegła w atmosferze bardzo przyjemnej. Pani doktor to mój trzeci ginekolog, a zarazem pierwszy, z którym tak dobrze mi się rozmawiało i mówiło o tym co mi dolega, bez żadnych oporów. Badanie przebiegło bezboleśnie i bez najmniejszej krępacji dzięki miłemu nastawieniu Pani Doktor. Cieszę się, że udało mi się trafić na tak fajnego ginekologa. Polecam!

Witam!
Dziś byłam na wizycie u doktor Koseckiej.
Cieszę się, że udało mi się trafić na tak fajnego ginekologa.
Polecam!