mgr Aldona Krzempek-Obuchowska

Psycholog

Moja żona przeszła terapie u tej Pani i się zachwycała. Spróbowałem i ja, choć z dużym sceptycyzmem. I tu zdziwienie. Kompetentna, pełna uważności i zrozumienia, bez oceniania. Przy czym bardzo miła i uprzejma. Chodzę już trzeci miesiąc i w pełni popieram zdanie mojej żony. Opinie pacjentów w poczekalni (także młodzieży) są podobne. Polecam!!!

Naprawdę polecam. Trochę czekałam na wizytę, ale kolejka też świadczy o fachowości specjalisty. Duże zrozumienie i zaangażowanie, a diagnoza w pełni trafiona. Lęki i nastroje, z którymi męczyłam się przez lata są teraz dla mnie w pełni zrozumiałe, a przez to mniej dokuczliwe. Dzięki Pani Aldonie potrafię się cieszyć! Brat, któremu poleciłam tego psychologa chodzi systematycznie na terapię i jest bardzo zadowolony. Polecam!

Naprawdę polecam.

Szłam bez przekonania, ale po każdej wizycie czuję się, jakbym była lżejsza o 10 kg:-). Wierzę w to co mówi Pani Doktor a to najważniejsze. A mówi mądre rzecz, warto wysłuchać.

polecam,kozystam z usług,jestem zadowolona:)

polecam,kozystam z usług,jestem zadowolona:)

Jestem bardzo zadowolona, i ja i moja nastoletnia córka, która na wizytę szła z wrogim nastawieniem. Na miejscu psycholog okazała obu nam wielkie zrozumienie i zainteresowanie, nie dzieliła na dobre i złe i jeszcze pokazała nam nasze plusy. Ja dużo skorzystałam a córka do dziś chodzi na systematyczne spotkania (sama chce!), a ja widzę duże zmiany w jej zachowaniu. Sama też wiele przemyślałam. Polecam, warto poczekać, czy też zapłacić za wizytę.O jej fachowości świadczy też kolejka chętnych pacjentów.

Niestety. Muszę stwierdzić,że zmarnowałam swój czas u tej Pani. Najwidoczniej dla Pani Aldony są równi i równiejsi, ponieważ trzy wizyty z rzędu ktoś siedział w gabinecie na mojej umówionej wizycie, a ja czekałam mimo iż wyraznie miałam wskazany termin i godzinę. Jeszcze jedna rzecz: mianowicie po co robić psychoterapie i się męczyć skoro są leki tak? W ogóle cały personel tej poradni to jakiś żart jak dla mnie. Drogi personelu pracujesz z ludzmi!! Żaujé 3 straconych lat w tej poradni. Do niczego nie doszlam. Teraz jestem w innej poradni i nikt mnie z niczego nie tlumaczy ani nie proponuje farmakoterapii a postepy sa bardzo duze. Moze farmakoterapia nigdy nie byla mi potrzebna. Pomyslcie ludzie zanim wystawicie komus diagnoze bo naprawde tymi waszymi "wspanialymi"specyjikami mozecie zniszczyc komus zdrowie i zycie.

Bardzo ciepła, kompetentna osoba. Bardzo polecam, pomaga mi, czuję się naprawdę ważną osoba podczas wizyty. Polecam!!!

Myślałam, że już zawsze będę się bała i chowała przed ludźmi, ale dzięki wizytom u tej psycholog uwierzyłam, że może być inaczej.Jest taka normalna, ludzka, a przy okazji taka kompetentna. Nawet mojemu sceptycznemu mężowi się spodobała, bo prosto wytłumaczyła, co się ze mną dzieje. Teraz obojgu nam jest łatwiej. Szkoda,że tak późno na nią trafiłam. Polecam.

Niesamowita kobieta, z super podejściem do dziecka i jego rodziców :) Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, POLECAM! Nam pomogła :)efekty porad dot. zachowania syna (3 latka) widoczne były już następnego dnia :)

Szczerze polecam! Dużo ciepła i kompetencji. Po pierwszej wizycie, poczułem, że ktoś mnie rozumie a po następnych, że życie może jeszcze mieć sens.Inni pacjenci w poradni i młodsi i starsi mają podobne zdanie i bardzo ją chwalą.