lekarz Aldona Michalak

Jak dla mnie najlepsza Pani Doktor, nie zamieniłabym jej na żadną inną, zawsze miła i uprzejma, po prostu ludzka. Nigdy mnie nie zawiodła. :)

Najlepsza pani doktor!!! Uczciwie polecam, jeszcze nigdy nie zawiodła! Leczyła mnie, a w przyszłości będę leczyła u pani doktor swoje dzieci!!

Jestem pacjentem Pani Dr Michalak, jeszcze jako młodzieniec (w przychodni MSW w Opolu). Dzisiaj lecz mnie, moją żonę i naszą parkę dzieci (syn ma astmę). Ten kto oczekuję od lekarza pierwszego kontaktu natychmiastowej diagnozy wszelkich chorób jest naiwniakiem i nie powinien oceniać lekarza. Niestety może to nie do wszystkich docierać ale ważne jest skierowanie do właściwego specjalisty a nie oczekiwanie na cudowną diagnozę.

Jestem pacjentem Pani Dr Michalak, jeszcze jako młodzieniec

Pani Doktor jest bardzo zimną i mało delikatną osobą - małego pacjenta traktuje jak zło konieczne, zero informacji o tym, czy dziecko prawidłowo się rozwija, bardzo nieuprzejma dla rodziców, którzy drążą temat zdrowia ich dziecka, ponad to w ogóle nie wie na co dziecko w danym wieku jest szczepione - kompletna ignorancja. Co do przychodni to dzwonię zawsze po 7 rano i raczej nie mam problemu z dostaniem się do lekarza.

Unikajcie tej lekarki !!! Poszłąm na szczepienie dziecka , które jest alergikiem, a pani doktor nawet nie sprawdziła czy szczepionkę można dziecku podać. Gdybym nie zapytała to dałaby dziecku uczulonemu i to bardzo na białko jajka szczepionkę na bazie tego białka. Nawet nie chcę myśleć co mogło się stać !!! I jeszcze pyta pielęgniarkę czy mają coś w zamian ? To chyba ona powinna wiedzieć... Ta kobieta nie powinna leczyć dzieci !!!

Unikajcie tej lekarki !!!
Ta kobieta nie powinna leczyć dzieci !!!

polecam, lekarz godny zaufania,leczy moje dziecko już od 3 lat i nie zamieniłabym tej pani doktor na innego pediatrę

Polecam panią doktor wszystkim rodzicom. Z racji przeprowadzki (2 razy) próbowaliśmy zmienić pediatrę, ale za każdym razem wracaliśmy do Pani Doktor i jak coś jest nie tak to nawet 25 km dojazdu nie stanowi dla nas problemu. Wg mnie podejście do dziecka i rodzica jest najważniejsze!

pania doktor zawsze o wszystko trzeba sie pytac,jesli sie niezapytasz to sie niedowiesz,niechetnie chodze z dzieckiem do niej,bo jak kazda matka chcialabym wiedziec czy moje dziecko sie zdrowo rozwija,a tego nigdy niewiem dopoki sie niezapytam.wizyta przebiega szybko,bez zbednego gadania pani doktor,do tego dochodzi wczesniejsza telefoniczna rejestracja,jesli sie oczywiscie zarejestrujesz co bywa ciezko bo po 5 minutach nie ma juz wolnych miejsc,jestem strasznie niezadowolona z tej przychodni,niespotkalam sie jeszcze z czyms takim,tragedia:(

Kolejna wizyta u Pani doktor przekonuje mnie że lekarze nie poświęcają zbyt dużo czasu na wizytę. O wszystko samemu trzeba pytać,może obecnie są takie realia i każdy rodzic powinien sam wiedzieć wszystko o małych dzieciach. Owszem odpowiada na pytania,ale sama Pani doktor od siebie za wiele nie powie.Poza tym uprzejma i ma dobre podejście do dzieci.

Pani doktor bardzo miła,kompetentna. Prowadzi dwójkę moich dzieci. Zawsze pamięta co dziecku dolegało na poprzedniej wizycie bez zaglądania do karty. Odpowiada na wszystkie pytania. jest bardzo cierpliwa. Polecam.