lekarz Aldona Pajewska

2,2
2,2
2,1

Nikomu nie polecam tej pani "doktor". Nie jest za grosz pomocna. Wszystko intetesuje ją bardziej niż pacjent. Mam nadzieję, ze nikt nie popelni mojego błędu i sie z tą panią nie umowi, bo szkoda czasy, pieniedzy i nerwow.

Bardzo nie uprzejma kobieta nie polecam , nie miła,nir kompetenta POLECAM JAK NAJSZYBCIEJ UCIEKAC OD NIEJ

Nie polecam nie miła pani. Nie potrafiła wykryć torbiela doliero po 8 usg. Mój brak miesiączki był najpierw z powodu ,,otyłości" mimo że mam prawidlowe bmi potem z braku ruchu

Pani Doktor Pajewska jest bardzo kompetentna,wyrozumiala. Wszystko tłumaczy spokojnie wyraznie. Niewiem jak dla kogo,ale dla mnie była bardzo miła i delikatna. Czasem też należy być miłym dla lekarza. To jednak też tylko człowiek.

Oj niestety muszę się zgodzić z większością opinii o pani doktor pajewskiej. Jest bardzo nie delikatna, zupełnie nie ma podejścia do pacjenta! Myślę,że ktoś taki już dawno powinien zaniechac wykonywania swojego zawodu... Wydaje mi się,że nie długo zostaną jej już tylko pacjenci z ''dolotu'' i przypadku bo każdy kto miał przyjemnośc doświadczyc praktyk pani doktor nie jest masochistą i nie powtórzy tego błędu.

A więc moi drodzy niestety moja 3 letnia siostrzenica miała okazję na własnej skórze doświadczyć niekompetencji i brutalności ''pani doktor'' Dziecko trafiło przez przypadek do tej ''doktor'' na pogotowiu... Dziewczynka miała zrośnięte wargi sromowe, a ''lekarz ''bez ŻADNEGO znieczulenia, bez ostrzeżenia matki, uprzedzenia co zamierza: palcami, ręką rozerwała jej wszystko.... Czy jest ktoś kto potrafi sobie coś takiego wyobrazic? Ten ogrom bólu, krzyk dziecka, płacz a raczej zwierzęce wycie z bólu??? Gdyby matka nie zareagowała i nie wyrwała dziecka z fotela to nie wiem jakby to mogło się skończyc! Teraz dziecko ma ogromną traumę, straszne problemy z oddawaniem moczu...i wielką niegojącą się ranę... dziecko,które było radosne, roześmiane ,które nigdy nie bało się lekarzy, wyciągało samo rączkę do pobrania krwi,, teraz jest znerwicowane, nie da się dotknąć i przeżywa okropne męki.... Ta dziewczynka ma 3 latka... jak myślicie będzie w stanie wyprzec to ze swojej pamięci??? Jak ''Pani Doktor'' myśli??? Czy ma pani sumienie jakiekolwiek? ? Obiecuję,że zrobimy wszystko,żeby ulżyc dziecku,ale i doprowadzic do tego aby pani aldona pajewska poniosła konsekwencje swoich czynów! a dodam,że mamy możliwości i pieniądze. Myślę,że wszystkie pozytywne komentarze to nędzna próba ratowania własnej skóry... Nie potrzebnie ... nie ma już co ratować... Ludzie uważajcie!!

Wbrew opiniom innych absolutnie uważam, że dr Pajewska to wspaniały lekarz. Bardzo mi pomogła, choć myślałam że już nigdy nie będę mogła mieć dziecka. Przywróciła mi nadzieję w to, że moje zaburzenia nie są wyrokiem. Skierowała mnie na wszystkie możliwe badania, poświęciła mi bardzo dużo czasu. Jest osobą absolutnie kompetentną i bardzo miłą. Poszłam do niej pierwszy raz jako młoda i wystraszona dziewczyna a ona udowodniła mi, że nie taki diabeł straszny. W żadnym stopniu nie zgodzę się z tym, że jest niedelikatna. To wyssana z palca bzdura! Polecam ją z pełną odpowiedzialnością! W szczególności młodym dziewczynom, które boją się pierwszej wizyty u ginekologa tak jak ja kiedyś. Przede wszystkim nie przepisuje kosztujących fortunę leków tylko te które są wiele tańsze a mają dokładnie te same składniki. Dr Pajewska to właściwa osoba na właściwym miejscu!

przesympatyczna kobieta i doskonaly lekarz

przesympatyczna kobieta i doskonaly lekarz

Zdecydowanie nie polecam. Podczas wizyty pani doktor miała do mnie pretensje ze musi wypełniać przeze mnie dużo dokumentów. Podczas badania była bardzo nie delikatna i powiedziała, że jest wszystko ok a za dwa dni inny lekarz mnie operował bo nie było ok.

Pani Aldona Pajewska to osoba która nie powinna zajmować się leczeniem ludzi. Bardzo źle wspominam wizytę w jej gabinecie chociaż było to sześć lat temu kiedy byłam w ciąży z moim pierwszym dzieckiem.Pani Pajewska była nie miła i potraktowała mnie bardzo chłodno. Czułam się upokorzona kiedy zostawiła mnie leżącą na fotelu ginekologicznym a sama w tym czasie "zagadała" się z pielęgniarką w pokoju obok, oczywiście nie na tematy medyczne.Kiedy byłam w siódmym miesiącu ciąży podczas badania USG powiedziała że urodzę dziewczynkę mimo że nie chciałam znać płci dziecka. Kiedy byłam w 42 tygodniu ciąży musiałam długo prosić o skierowanie do szpitala bo Pani Pajewska stwierdziła że można jeszcze poczeka na poród, jednak z wielką łaską wypisała mi skierowanie na wywołanie porodu. Następnego dnia urodziłam chłopca a lekarz który był obecny przy porodzie powiedział że to był już ostatni moment na poród bo wody płodowe zaczynały robić się zielone. Moim błędem było to że nie zmieniłam lekarza po pierwszej wizycie,ale byłam młoda i trochę zagubiona, nie chciałam chodzić od lekarza do lekarza i szukać lepszego bo myślałam że każdy lekarz jest miły tylko podczas wizyty prywatnej a mnie nie było na nią wtedy stać. Dziś kiedy mam już drugie dziecko wiem że są wspaniali lekarze którzy troskliwie zajmują się pacjentami nie tylko za pieniądze. Może ktoś ma też dobre zdanie na temat tej Pani i będzie ją polecał, ale ja polecam ostrożność i czujność. Pozdrawiam Mariola