Aldona Wczysła

2,5
2,5

Trudno uwierzyć w przeczytane opinie. Byłem u Pani Doktor trzykrotnie. ZAWSZE spotkało mnie lub moich bliskich bardzo uprzejme podejście, ZAWSZE otrzymałem szczegółówe wyjaśnienia, ZAWSZE badanie było przeprowadzone dokładnie, sprawnie i z dużą wnikliwością. WSZYSTKIE aspekty badania były szczegółowo i przystępnie omówione przed i po ich zakończeniu... mimo nawału pracy, sfochowanych pacjentów w poczekalni, nagłych przypadków, które wydłużały czas oczekiwania i powodowały frustrację i agresję planowych pacjentów. Również podejście do pacjentów zza wschodniej granicy wspaniałe, mimo bariery językowej, Pani Doktor znalazła czas aby przy użyciu translatora Googla wyjaśnić starszej Pani z Charkowa wszystkiego niuanse badania, rozpoznania i wydanych zaleceń. Duży szacunek. Polecam.

Ta wizyta to był jakiś koszmar!!! Zdecydowany brak ludzkiego podejścia do pacjenta, całkowity brak empatii. Nigdy więcej!!!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam!!! Pogarda dla pacjenta. Niemiła i niesympatyczna. Szkoda pieniędzy. To była wizyta prywatna. Nigdy więcej!!!

Pani doktor to wspaniały specjalista. Cierpliwie tłumaczy diagnozę i zalecenia. Kieruje do konkretnych specjalistów. Jest bardzo empatyczna jeżeli chodzi o dzieci.

Całkowity brak szacunku do pacjenta. Pacjent z zapaleniem rogówki jest traktowany jak trędowaty, nie pozwala mu się nawet postawić torebki na ziemi. W mojej ocenie pani Wczysła nie przejawia żadnych kompetencji do prowadzenia działalności lekarskiej, o zwykłym szacunku do drugiej osoby nie wspomminając. Omijajcie z daleka.

Pani doktor pacjenta, który nie widzi na jedno oko pyta w trakcie badania jak widzi na prawe (zdrowe) a po chwili na lewe (ślepe) myślę, że mówi to samo za siebie. Zero empatii. Litery niepoprawnie odczytywane z tablicy uznaje za prawidłowe. Ponadto jest osobą arogancką i bezczelną, sprowadza drugą osobę do zera. Zdecydowanie nie polecam.

Czytam poprzednie opinie i nie wierze. Mam wrażenie że mowa jest o dwóch różnych osobach. Pani doktor przemiła. W wieku 4 lat zdiagnozowała u mnie zez i skierowała mnie na operację. Dzięki mam "normalne" oczy. Przy jednej wizycie zrobiła kilka badań. Cała wizyta trwała dobre 30 min. Fantastyczna, kompetentna kobieta. To nie tylko moja opinia ale również rodziny i znajomych. Gorąco polecam

Ta Pani to jakaś kpina! Jeśli ktoś zostaje lekarzem, to powinien mieć odpowiednie podejście do pacjenta - a ta Pani nie powinna leczyć nawet zwierząt! Totalny brak poszanowania innych...nie wspominając o braku kultury. Arogancka, nie dopuszcza do słowa, w nerwowy i głośny sposób wygłasza swoje opinie (rozumiem, że jako zwykły "Kowalski" nie mam okulistycznej wiedzy - ale to nie powód, aby bez szacunku traktować pacjenta). Nie wiem, jak wyglądają prywatne wizyty - może "za pieniądze" Pani doktor jest miła i sympatyczna? Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień - ale o tej Pani słyszałam już kilka kiepskich opinii (poszłam do niej tylko dlatego, że pilnie potrzebowałam kropli dla córki i akurat ona najszybciej mogła mnie przyjąć). Po pierwszej i ostatniej wizycie będę szerokim łukiem omijała "klinikę" Państwa W. (mąż też lekarz; źle zdiagnozował i leczył moją mamę, co mogło się fatalnie skończyć). Przykro mi to wszystko pisać - ale niestety to fakty!

Nie rozumiem komentarzy poniżej, pani dr jest przemiłą, kompetentną osobą, mam wrażenie że rozmawiamy o dwóch różnych osobach tutaj. Zdecydowane polecam!

Kompetenta i kulturalna, słucha pacjenta, szczerze polecam.

Kompetenta i kulturalna, słucha pacjenta, szczerze polecam.