lek. dent. Aleksander Awdiejew

Nie zdążyłam jeszcze porządnie wejść do gabinetu kiedy przywitał mnie wzrok asystentki Pana doktora wbity w moje buty i tekst " Proszę porządnie wytrzeć buty w wycieraczke oraz wyciszyć telefon". Ok, już się robi miło. Lekarz bardzo niedelikatny, szarpiący i święcie przekonany, że nikt wczesniej takiego przeglądu jamy ustnej nie zrobił tak jak on. Nie wzbudza zaufania, sprawia wrażenie przemądrzałego a jego asystentka wybitnie niemiła. Okrutnie drogo. Nie polecam tego gabinetu.

ludzie, trzymajcie sie za kieszen.poszłam, bo miałam blisko.Przemądrzały pan doktorek, który wielce narzekał na mój stan jamy ustnej nie pytając nawet czy na coś nie choruje skasował 850 zł za leczenie!!! mikroskopu nie miał tylko gadał, że sama jestem sobie winna. Za tyle ja juz bym miała nowego zęba. Ząb mnie dalej boli, ale juz tam na pewno nie pójdę. Odradzam. A terminy wolne od rana do wieczora wiec to zastanawiajace.

Słuchajcie,byłam i widziałam! Faktem jest że ,gabinet robi wrażenie i to wszystko!!zostałam perfidnie oszukana za zęba kanałowo leczonego zapłaciłam 850zł,którego szanowny dentysta zrobił mi w ciągu 2-3 godzin.Byłam pod wrażeniem ! jednak to dobre wrażenie szybko zmieniło się w frustrację.Po upływie 2 m-cy ząb mi pękł,byłam zdumiona,ponieważ pan doktor zapewniał o swojej fachowości,gdy pojechałam do niego z reklamacją to delikatnie dał do zrozumienia,że gdybym orzechów i skórek do chleba nie jadła,to bym zęba nie złamała!Po krótkiej wymianie zdań Pan Doktor oczywiście ząbka mi naprawił, jednak zbyt długo się nim nie nacieszyłam,gdyż po kolejnych 2 m-cach ząb połamał się całkowicie.No cóż po kolejnej wizycie u Doktorka zrezygnowałam z dalszych usług i poszłam do innego stomatologa,może skromniejszy ma gabinet ale jak dla mnie Pan doktor jest uczciwy,i rzetelny.Jednym słowem nie szata zdobi człowieka.

Jest mistrzem świata wśród stomatologów. Posiada ogromną wiedzę w tej dziedzinie, a oprócz tego wielkie serce i złote ręce. Nie wypuści pacjenta z gabinetu, dopóki go dokładnie nie zbada. Polecam w dwustu procentach. Leczyłam się u niego kilka lat temu, jeszcze w Żaganiu,potem znalazłam go w Nowogrodzie Bobrz, do tej pory do niego jeżdżę do Zielonej Góry. Lepszego specjalisty nie ma. Leczy już trzecie pokolenie mojej rodziny. BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE Sasza.

BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE Sasza.

Polecam. Lekarz bardzo konkretny, przy tym bardzo szczery. Badania są przeprowadzane wnikliwie, a diagnoza i podjęte leczenie jest pacjentom wyjaśniane. Przy takim lekarzu - nawet przy nieciekawych rokowaniach i skomplikowanych przypadkach - odzyskuje się wiarę w pozytywne efekty terapii. Mnie udało się trafić na tyle wcześnie że właściwie podjęte leczenie już daje wspaniale efekty,wiem że będę miał dobrze wyleczone zęby.

polecam pana aleksandra wszystkim, którym potrzebne jest leczenie kanałowe zęba. nikt nie zrobi tego na jednej wizycie i z taką starannością jak ten pan doktor. słono zapłaciłam, ale przynajmniej nie cierpiałam. polecam!

Miła porada , odpowiednie podejście do pacjenta oraz przystępna cena. Gorąco polecam :)

Pierwsza wizyta sprawdzająca stan zębów REWELACJA !!!!!!! lekarz mikrokamerą ogladał zęby które widziałam na monitorze i każdy omawiał !!! GORĄCO POLECAM!!!!!!!

Opinie jak zawsze są mocno podzielone,leczymy zęby u tego dentysty wiele lat,jesteśmy zadowoleni.

Byłam,zapłaciłam podobną kwotę,ale wyleczyłam 2 zęby oraz pozbyłam się kamienia na jednej wizycie. Przebieg leczenia widziałam na ekranie. Gorąco polecam.