lekarz Aleksander Granicki

1,5
1,6

Jolanta

03.05.2017

Po 2 latach ogromnej męczarni z bólem kręgosłupa oraz innymi ,równie odbierającymi chęci do życia dolegliwościami, chodzeniu od jednego lekarza do drugiego, Szukaniu przyczyn mojego fatalnego samopoczucia również wśród innych dziedzin medycyny wreszcie trafiłam na . Dr ALEKSANDRA GRANICKIEGO. Człowiek niezwykle troskliwy, opiekuńczy, sympatyczny, dobry,ciepły szczery,NIE MATERIALISTA i absolutnie profesjonalny w swojej specjalizacji. Dziękuje Panu Bogu za to, że trafiłam w jego ręce. Dziękuje również i przede wszystkim z całego serca Panu - Panie Doktorze za przywrócenie mi życia bez bólu. NIE WIERZCIE W TE NEGATYWNE OPINIE BO TO BZDURA JAKICH MAŁO. POLECAM PANA DOKTORA I ŻYCZĘ WSZYSTKIM DUŻO ZDROWIA. Dziękuję,
Jolanta Kwaśniewska

Mariola

01.01.2017

Witam!Jestem pacjentka dr. Granickiego od 6 lat,i nie wierzę w to co czytam w opiniach,jak co niektórzy źle życzą i nazywają "Gburem"!Dla mnie to bardzo mądry Lekarz,a przede wszystkim dobry CZŁOWIEK .Ma podejście do pacjenta,potrafi wszystko rzeczowo wyjaśnić, uspokoić, pocieszyć, okazują wiele empatii dla cierpiacego.W szpitalu również nie było nigdy problemu jeśli coś mnie nie pokoilo,wszystko fachowo wyjaśnione ,zawsze ma czas dla pacjenta.Ja bardzo dziękuje Panie Doktorze za postawienie trafnej diagnozy, za zakwalifikowanie do operacji,oraz za poświęcony czas,zainteresowanie, dzięki P.dr.mam nadzieje, na dalsze normalne zycie bez bólu.Pozdrawiam 😊

Zbigniew

16.11.2016

Arogancki, niekompetentny, ignorujący podstawowe fakty. Ten lekarz nie zasługuje na miano lekarza. Ciekawe jak się ma jego system wartości do przysięgi Hipokratesa. Nigdy nie powinien zostać lekarzem orzecznikiem Z.U.S.

Monika

01.08.2016

Byłam u niego menda jakich mało nawet go nie interesują wyniki badań tylko umie ubliżyć i nic więcej konował.

basia

27.06.2016

Kupa ch*** reszta wieprza. Zero kompetencji, złośliwy ch** i bydlak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Sosnowiec"?

Szpital Świętej Barbary

Adam Gorczyca