dr n. med. Aleksander Grigorjew

2,4
2,2

Zgadzam się z ostatnią opinią. Lekarz ten nie powinien być dopuszczony do leczenia ludzi, a do tego jest jeszcze ordynatorem oddziału chirurgii w Augustowie. Przeprowadza operacje na którą pacjent nie wyraził zgody, po tygodniu młody chłopak umiera... Lekarz z chirurgii i oiomu są siebie warci. Omijać ich i szpital w Augustowie szerokim łukiem . Ta sprawa powinna się zająć prokuratura.

Lekarz nie potrafi udzielać informacji. Pacjentów straszy zamiast leczyć, a do rodziny kieruje słowa prostackie i uważa ich za durni. Nie konsultuje się z innym lekarzami, nie słucha dobrych rad innych lekarzy. Bez wyrażania zgody przeprowadza operację, które nie są zabiegami ratującymi życie. Po operacji na którą Pan Aleksander Grigorjew nie miał zgody, stan pacjenta się pogarsza w efekcie czego pacjent umiera. Nie wiem kto dopuścił tego pana do pełnienia funkcji ordynatora w Szpitalu w Augustowie. Radzę omijać Szpital w Augustowie, bo zgony tam to rutyna, jednego dnia zmarło trzech pacjentów na oiomie, jeśli chcesz żyć wybierz inny szpital i innego lekarza. OMIJAJ SZPITAL W AUGUSTOWIE

Zgadzam się w pełni ze wszystkimi negatywnymi opiniami na temat tego Pana. Nie wiem jak może spokojnie patrzeć w lustro.

Lekarz nieodpowiedzialny. Nie zna swoich pacjentów, nie wie kto leży na sali i na co cierpi. Pytając go co dalej z pacjentem, co dalej robić, odpowiada: 'Nie wiem'. To ma być lekarz? I na dodatek ordynator? Nie wie jakie badania zostały wykonane i czy w ogóle zostały wykonane. Mój tata leży drugi tydzień w szpitalu, a lekarz nie zorientowany na pacjenta. Pacjent go w zasadzie NIE INTERESUJE. Wiecznie ktoś odchodzi na urlop i każdy następny lekarz nic nie wie. Jakaś masakra. Nie polecam. Porażka totalna.

Te opinie po 5.0 to chyba od jego znajomych. Nikt kto go poznal nie da mu tylu punktów. Potrafi tylko jedno - powiedziec "ręce opadają". Jak najdalej tego człowieka to nie jest lekarz i dawno już temu zapomniał o przysiędze. Mam tylko nadzieje, ze ktos go wreszcie wyrzuci z tego szpitala i odbierze raz na zawsze uprawnienia. Przestrzegam przed tym czlowiekiem (nie lekarzem)!!!

Z dala od takich lekarzy. Osoba niekompetentna, nieuprzejma a wręcz chamska, zerowe zrozumienie chorego. Nie wiem w jaki sposób ten pan został ordynatorem. Zapomniał chyba, że pracuje z ludźmi a nie z mięsem z hipermarketu. Nie polecam, przestrzegam.

moja kochana Babcia umarła podczas jego dyżuru. czekaliśmy na operacje amputacji nogi tydzień, najpierw na oddziale wewnętrznym potem na chirurgii ogólnej codziennie słysząc 'jutro'. Noga była martwa, zimna, sina, pojawiły się plamy opadowe. mam wrażenie ze to było celowe odwlekanie, by pacjentka umarła nie na stole,tylko przed operacją. do tego, mimo koszmarnych biegunek a potem wymiotów nawet po łyżeczce wody Babcia nie była żywiona pozajelitowo, mimo ciągłych próśb rodziny o podłączenie takiego żywienia. gdy Babcia konała, przy łóżku siedziały cztery osoby w zupełnej ciszy. o 23 na sale wpadł ordynator ...

gdy Babcia konała, przy łóżku siedziały cztery osoby w zupełnej ciszy. o 23 na sale wpadł ordynator i kazał nam się wynosić. na tekst 'ale Babcia nie doczeka rana' padła odpowiedz ze strony ordynatora 'wiem'. ostatecznie pozwolił zostać jednej osobie. Babcia umarła godzinę po naszym wyjściu ze szpitala. chwile później przyjechała cała rodzina do szpitala i już nikogo nie obchodziło że do 3 nad ranem czuwaliśmy przy Babci i wyszliśmy dopiero jak sanitariusze przyjechali by zabrać Babcie do kostnicy. ordynator wtedy nawet nosa nie wychylił ze swojej kanciapy która była zaraz obok sali.
szpital we włocławku to umieralnia. personel medyczny traktuje pacjentów w straszny, przedmiotowy sposób. teksty 'jak się coś nie podoba to proszę sobie załatwić prywatną opiekę' itd są na porządku dziennym.
lekarz a. grigorjew to osoba bez serca, chamska i bezduszna. do końca życia będę mieć do tego człowieka żal.
ostrzegam przed tym lekarzem.

Doświadczenie, wiedza, zaangażowanie, komunikatywność- dla pacjenta to najważniejsze. Kto chciałby się pozbyć takiego lekarza?

Najgorsza robota po kims porawiac a specjalista 1 klasy a nasz szpital pozbywa sie takich wiec co wy chcecie od niego? Moja ocena to 4+

Niestety podzielam negatywną opinię, miałam ,,przyjemność''być na komisji,w której orzekającym o uszczerbku na zdrowiu był pan doktor. Opryskliwy, nieprzyjemny, chamski na moje pytanie o % uszczerbku na zdrowiu po złamaniu odpowiedział,że dowiem się kiedyś, a przecież to moje zdrowie, moje cierpienie, miałam prawo do informacji. Ostrzegam przed tym człowiekiem.