lekarz Aleksander Ilski

Wspaniały lekarz. Byliśmy u niego z mężem na badaniach prenatalnych. Wszystko wyjaśniał, wszystko dokładnie pokazywał. Dawno nie miałam styczności z tak profesjonalnym podejściem w stosunku do mnie, jak i do męża. Polecam wszystkim.

Polecam Pana Doktora w 100%! Najlepszy ginekolog do jakiego miałam okazję trafić. Bardzo miły, wszystko dokładnie tłumaczy. Wszystkie trzy badania prenatalne były u Pana doktora i jestem zachwycona podejściem i wiedzą jaka ma Pan doktor.

Byliśmy na badaniu prenatalnym w sonomedico. Pomimo iż badanie na NFZ byłam bardzo mile zaskoczona. Nie dało się odczuć różnic między wizytą prywatną a tą na NFZ, co nie zawsze jest oczywiste. Doktor poświęcił nam czas, nie spieszył się wszystko dokładnie wyjaśnił, widać było jego ogromną wiedzę i kompetencje. Nie miał problemu by podczas badania obecny był mąż z córeczką. Miałam do czynienia z różnymi lekarzami i Pana doktora z całego serca polecam.

Miałam do czynienia z różnymi lekarzami i Pana doktora z całego serca polecam.

Polecam lekarza w 100%. Miły, uśmiechnięty, kontaktowy. O nic nie musiałam pytać sam wszystko jasno i zrozumiale wytłumaczył. Super...