dr n. med. Aleksander Karpisiewicz

Dermatolog, Wenerolog

Lekarz rzetelny, miły i godny polecenia. Nie będąc pewny diagnozy nie stawia jej na oślep. Zanim trafiłam do Pana Doktora, inna Pani doktor po obejrzeniu mojej skóry głowy zdiagnozowała u mnie łuszczycę skóry i przepisała leki. U Pana doktora okazało się, że to zwykła wszawica i zastosowanie szamponu zaleconego przez Pana doktora rozwiązało problem.

Do doktora zgłosiłam się po tzw. drugą opinię dot.guzka umiejscowionego na nosie. Pierwsza diagnoza: rak kolczysto- komórkowy. Taki wyrok oznaczał mocne okaleczenie mojej twarzy( wycięcie dużego fragmentu skóry wraz z chrząstką).Pan doktor spokojnie obejrzał guzka i bardzo szybko zawyrokował, że jest to rogowiak (to nie rak).Wszystko dokładnie wyjaśnił i pokazał zdjęcia obrazujące rogowiaka na nosie . Podczas całej wizyty miałam do czynienia z bardzo wysoką kulturą osobistą Pana doktora. Gorąco polecam tego Doktora,za którym stoi również ogromne doświadczenie zawodowe. Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.

Diagnosed my illness with no problem after British doctor failed at a diagnosis and prescribed a cream which had no effect. Nice to know what is wrong with me now and research treatments if necessary.

Miałem problem z wypadaniem włosów. Mieszkam w dani i odwiedziłem tu wielu lekarzy. Żaden nie potrafił mi pomoc . W końcu trafiłem do Pana Karpisiewicza. Włosy zaczęły odrastać po krótkim czasie.

Włosy zaczęły odrastać po krótkim czasie.

Witam , czy ktoś z Państwa leczył łysienie u pana Doktora? Jeśli tak , to z jakim skutkiem? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Od dłuższego czasu miałem przebarwienia skórne. Doktor szybko znalazł przyczynę moich problemów. Świetny lekarz i sympatyczny człowiek. Polecam

Jestem już miesiąc po zakończeniu leczenia(4 miesiące) Aknenormin i NIC!!NIE MA NAWET 1 stanu zapalnego/krostki...wcześniej wyglądałam jak karykatura samej siebie i byłam faszerowana naprawdę różnymi lekami na trądzik(tanimi, drogimi) i wszystko było OK do momentu zakończenia terapii-problem wracał a dermatolodzy nie mieli pomysłu na dalsze leczenie. W końcu trafiłam do dr. Alexandra Karpisiewicza i ten bardzo pozytywny ‘magik’ pomógł mi w końcu!!.To naprawdę bardzo dobry dermatolog który jasno określa plan leczenia, potencjalne skutki uboczne itd...jeśli ktokolwiek z was waha się czy brać AKNENORMIN to powiem z całą stanowczością NIE MA NA CO CZEKAĆ...owszem skutki uboczne mogą odstraszać ale w moim przypadku były to tylko suche usta..jeśli chodzi o cenę to wydaje mi się że większość ludzi z problemem trądziku i tak wydała do tej pory sporo na leki/kremy/płyny itd. także nie powinien to być argument. Powodzenia w walce i nie bójcie się zaryzykować żeby w końcu pozbyć się raz na zawsze problemu!!Pozdrawiam!!

Lekarz stwierdził u mnie trądzik 4 stopnia po czym chciał przepisać mi Izotretinoinę, dał mi ulotki, lecz nie odpowiedział na żadne zadanie mi pytanie, po czym wysłał mnie do publicznego. Wydaję mi się, że jest to lekarz, który może wyleczyć trądzik, ale tylko jednym lekiem i pakuje wszystkich do jednego wora. Jeśli ktoś nie ma innego rozwiązania to w ostateczności polecam.

Choruje na atopowe zapalenie skóry. Miałem testy alergologiczne: 1)Naskórkowo-skórne 2)Punktowe 3)Testy z krwi Doktor Aleksander Karpisiewicz przypisał mi leki, które mi pomogły. Mam 30 lat i teraz stosuje tylko dermatokosmetyki. Bardzo skuteczny dermatolog. Serdecznie polecam!

Choruje na atopowe zapalenie skóry. Miałem testy alergologiczne:
1)Naskórkowo-skórne
2)Punktowe
3)Testy z krwi
Bardzo skuteczny dermatolog. Serdecznie polecam!

Miałem na członku kłykciny. Skierował mnie doktor na badania: HPV do centrum badania DNA na ulicy Mickiewicza 31 w Poznaniu. Kłykciny usunięto laserem CO2.Gabinet Polecam serdecznie!