dr Aleksander Kubaty

Witam chodziłam do pana doktora przez 5 lat zawsze polecałam go, byłam bardzo zadowolona z jego usług. Dziwiły mnie opinie negatywne na jego temat az w końcu pokażal swoje tzw"gorsze dni"( co nie powinno miec miejsca!) .Na wizytach w ostatnim czasie ( bylam w ciazy która poronilam) był niemiły szybko przeprowadzal wizyty jakby mechanicznie. po poronieniu zamiast rzeczowo wytłumaczyć co sie dzieje z macica endometrium(mialam plamienia poronienie bylo bez zabiegu łyżeczkowania co tez sie panu doktorowi nie podobalo) wręcz krzyczał na mnie ze wyszłam z gabinetu strasznie wystraszona ( dostalam skierowanie do szpitala skorzystałam z niego i panie które się mną zajmowaly wytlumaczyly mi spokojnie ze moja macica sie oczyszcza po poronieniu i rzeczy ktore pan doktor uznawal za nienormalne byly jak najbardziej na miejscu.( trzeba czasu na regeneracje.) po szpitalu uzyskałam pomoc i wiare w lekarzy. po ostatnich wizytach u niego byłam strasznie znerwicowana ! Nie polecam!

Opryskliwy, nieuprzejmy, arogancki, Brak jakiegokolwiek podejścia do pacjentki. Po wizycie wyszłam z płaczem, słysząc że jestem " jak wszystkie baby" Robi problem z jakąkolwiek odpowiedzią na moje pytanie. Burak i tyle...

Opryskliwy, nieuprzejmy, arogancki,
Brak jakiegokolwiek podejścia do pacjentki.
Po wizycie wyszłam z płaczem, słysząc że jestem " jak wszystkie baby"
Robi problem z jakąkolwiek odpowiedzią na moje pytanie.
Burak i tyle...

Uczęszczałam na wizyty do Pana doktora od jakiegoś czasu. Az trafiłam na jego chyba bardzo zły dzień. Był opryskliwy, stwierdził ze zwrot ,,Wie Pan co ...'' uwłacza jego osobie..a na moją odpowiedz o ostatniej miesiączce zaczął się pieklić, wrzeszczeć ze nie potrafię konkretnie udzielić odpowiedzi, gdzie przerwał mi w połowie mojego zdania. Pokłóciłam się z nim okrutnie, nie miałam ochoty żeby ktoś o takim nastawieniu przeprowadził mi badanie. Wyszłam stamtąd zniesmaczona, zła i zdezorientowana. Tez pracowałam w branży gdzie miałam częsty kontakt z rożnymi klientami i nigdy nikogo nie potraktowałam ...

Był opryskliwy, stwierdził ze zwrot ,,Wie Pan co ...'' uwłacza jego osobie..a na moją odpowiedz o ostatniej miesiączce zaczął się pieklić, wrzeszczeć ze nie potrafię konkretnie udzielić odpowiedzi, gdzie przerwał mi w połowie mojego zdania. Pokłóciłam się z nim okrutnie, nie miałam ochoty żeby ktoś o takim nastawieniu przeprowadził mi badanie. Wyszłam stamtąd zniesmaczona, zła i zdezorientowana. Tez pracowałam w branży gdzie miałam częsty kontakt z rożnymi klientami i nigdy nikogo nie potraktowałam w taki sposób jak Pan Aleksander. Czasem mi się wydaje ze lekarze maja syndrom Pana życia i śmierci a przecież są takimi samymi ludźmi jak my. Owszem wykonują bardzo odpowiedzialną pracę ale chyba o kulturze zapomnieć tez nie powinni.

Bardzo dobry lekarz, ordynuje skuteczne leczenie i nie unika zleceń badań profilaktycznych ( usg, mammografia, cytologia itd) jest moim lekarzem od kilku lat i nigdy nie dał powodów do narzekań, polecam i tyle ;-)

Poza tym ze jest szalenie nieuprzejmy , strach jest mu zadac jakies pytanie, to na ostatniej mojej wizycie pomyli sie w wyliczeniu mi tygodnia ciazy ( o 5 tygodni) i obwinil moja wczesniejsza lekarke ze to ona sie pomylila( racja byla po stronie lekarki). Ale juz moja przygoda sie zakonczyla jak zaczal mnie wrecz atakowac gdy zaczelam zadawac pytania. Efekt byl taki ze z placzem wyszlam od tego pana. Koszmarna wizyta. Nie polecam

wspaniały człowiek, leczę się u Dr. Kubatego już drugi lok, jest bardzo kulturalny i przyjemny. moja przyjaciółka mi go poleciłam jak miała problemy z jajnikami, wyleczył mnie. Jest naprawde fachowcem!

szczerze polecam , kompetentny ,spokojny , z dużym doświadczeniem.

szczerze polecam , kompetentny ,spokojny , z dużym doświadczeniem.

Byłam u pana doktora na USG, naprawdę miły i sympatyczny do tego kompetenty, potrafi rozwiać wszelkie obawy przyszłej mamy!