Aleksander Laskowski

Cytolog, Ginekolog

1,8
1,6
1,9

NAJGORSZY LEKARZ U JAKIEGO BYLAM NIE POLECAM NIE POTRAFI ODCZYTAC USG CIAZY ZWALA NA SPRZET AROGANCKI NIC NIE TŁUMACZY ODRADZAM PANA LASKOWSKIEGO Z MEDICOVER! NIECH IDZIE NA EMERYTURE NIE POLECAM!!!

NIE POLECAM!!!

W życiu nie spotkałam lekarza bardziej nieuprzejmego, chamskiego i traktującego tak przedmiotowo pacjenta. Pan Laskowski prowadził początkowo moją ciążę, nie chętnie odpowiada na jakiekolwiek pytania, czułam się u niego w gabinecie jak intruz który nie wiadomo po co przyszedł. Nie bada podczas wizyt nawet nie pyta o dolegliwości czy o przewlekłe choroby. W ogóle nie interesuje go zdrowie pacjentki i jej dziecka. Każda wizyta kończyła się ogromnym stresem więc czym prędzej zmieniłam lekarza. Ten Pan powinien jak najszybciej zmienić zawód!!!Nie poleciłabym go najgorszemu wrogowi.

trochę jestem zaskoczona poprzednimi opiniami, byłam właśnie na pierwszej wizycie i wszystko było ok, w porównaniu z wcześniejszymi lekarzami Pan Laskowski był bardzo uprzejmy, odpowiedział mi na wszystkie pytania i jestem bardzo zadowolona z wizyty

Byłam u lekarza Laskowskiego, gdyż moja lekarka jest obecnie na urlopie. Lekarz mylił się non stop w którym jestem tygodniu ciąży, podważał mój stan zdrowia (mam niskie ciśnienie i długi dystans do pracy, więc stwierdził, że to nie on mi wybierał pracę i ciąża to nie choroba, więc jestem zdrowa) i nie chciał odczytać mi moich badań, twierdząc, że dużo grzebania w systemie.Na końcu wypisał nie to skierowanie i na moją prośbę wpisał łaskawie w książeczkę ciąży co się ze mną dzieje w obecnej sytuacji.Obsukrny, nieuprzejmy i nie polecam nikomu.

Zdecydowanie odradzam!!! Niesympatyczny, pomimo pytań nie udziela informacji na temat stanu zdrowia, robi wszystko aby pozbyć się pacjentki z gabinetu.

Miłam wątplwią przejemność wizyty u tgo konowała - pierwsza wizyta w ciąży. Był bardzo grubiański, zachowywał się jakbym powinna wszystko wiedzieć na temat ciąży - nie usłyszałam ani jednej porady, otrzymałam tylko skierowania na badania. Nie spytał nawet jak się czuję, nie wspomnę o poradach w kwestii diety czy też prozaicznym pytaniu - czy na coś Pani choruje - bo takie w ogóle nie padło. Zdecydowanie odradzam - przeraziłam się kiedy okazało sie póżniej, że pracuje w Centrum Zdriwa Matki - zgroza!!!

Odradzam wszystkim wizyty u p. Laskowskiego, który podczas wczorajszej wizyty wykazał się kompletnym brakiem kultury, chamstwem i brakiem zrozumienia pojęcia "szacunku" do pacjenta. Nikt w życiu nie potraktował mnie w tak obcesowy sposób, dodam tylko że jestem w ciąży, w 20 tygodniu i oczekiwałabym od ginekologa szczególnej troski także o mój stan emocjonalny podczas wizyty. Tym czasem doprowadził mnie stanu takiego wzburzenia, że długo nie mogłam do siebie dojść. Agnieszja

Agnieszja

Pan Doktor jest bardzo miłym, spokojnym człowiekiem. Podczas wizyty zostałam standardowo zbadana - badanie odbyło się delikatnie. Pan Doktor nie badał mi piersi, co trochę mnie zdziwiło - do tej pory myślałam, że jest to ważna część wizyty. Jest to jedyny powód dla którego nie dałam maksymalnej ilość punktów. Dostałam skierowanie na badania, o które nie musiałam prosić ani "wymuszać". Oceniam Pana Doktora na 4/5.