Jeśli chodzi o wyrywanie to tylko u Pana Aleksandra. Szybko, konkretnie i bezboleśnie. Mega się bałem przed wizytą ale przeżyłem a nawet wyszedłem zadowolony. na dzień dzisiejszy wyrwane 4 zęby a na drodze jeszcze wiele, jak najbardziej POLECAM !

Dziewczyna przyjechała z potwornym bólem zaropiałego zęba, którego korzenie były nietypowo usadowione pod sąsiednimi zębami. Pomimo obaw i strachu Pan Niesler poradził sobie z nim w mgnieniu oka, szybko i bezboleśnie. Polecamy

Witam! Z końcem roku 2020 byłam u Pana Doktora z bólem zęba. Moja Pani Stomatolog powiedziała mi, że zęba nie da się już uratować. I co? Pan Doktor świetnie sobie poradził z jego usunięciem. Jak to mówią - widać, że ma On rękę do rwania. Dłużej trwało znieczulanie niż samo usunięcie. Szybko poczułam ulgę :) Moge polecić tego lekarza!!!

Witam!
Moge polecić tego lekarza!!!

Obdzwoniłem kilka gabinetów dentystycznych ceny od 150zł - 250zł, terminy od 1 tygodnia w górę, tutaj na NFZ 0 zł i na drugi dzień(fakt warunki w gabinecie mocno do poprawy) ale samo usunięcie zęba 10 min ze znieczuleniem i gotowe. Bez żadnych problemów - po prostu fachowo. Polecam.

Bez żadnych problemów - po prostu fachowo.
Polecam.

Wspaniały fachowiec, wyrywa zeby w kilka sekund bez bólu.Wszystko super, przebieg całej wizyty. Mistrz

Polecam tego dentystę, usuwałem kilka zębów bezboleśnie i za darmo córka moja również. To dobry chirurg

To dobry chirurg

Polecam Pana doktora jeżeli chodzi o wyrywanie zęba naprawdę 10/10 a marudzenie że nie rozmawia gabinet brzydki to tylko tyle chcecie wyrwać zęba czy pogadać o nim w pięknym gabinecie nie oszukujcie się sami zaplaccie prywatnie i będzie pięknie nowocześnie i pewnie stomatolog dużo będzie mówił...

Jacyż wszyscy delikatni... Uważam, że doktor Niesler rwie zęby jak należy. Byłem ostatnio usunąć 4 sztuki (oczywiście w trakcie kilku wizyt). Rach ciach i po krzyku. Nie wiem skąd te krzywdzące opinie. Ja jak najbardziej polecam!!!

Jacyż wszyscy delikatni...
Uważam, że doktor Niesler rwie zęby jak należy.
Byłem ostatnio usunąć 4 sztuki (oczywiście w trakcie kilku wizyt).
Rach ciach i po krzyku.
Nie wiem skąd te krzywdzące opinie.
Ja jak najbardziej polecam!!!

Witam. Poświęć 3min na przeczytanie tego! Chciałam was wszystkich ostrzec przed tym czlowiekiem, który nazywa się,, dentysta,, na drzwiach jego gabinetu powinien widniec napis RZEŹNIK! opowiem wam swoja historie. Mianowicie ktoregos poniedzialkowego ranka zaczął bolec mnie zab,, 6 dolna lewa,, wiedzialam ze jest do usunięcia. Wiec wzięłam za telefon i zadzwonilam, aby na wt się umówić. Kazał przyjechac we wt miedzy 13a 16. Wiec pojechałam. Nie boje sie dentystów, ani wyrywania zębów-chce to zaznaczyc. Potym jak weszłam do tego prl-owskiego gabinetu, juz sie przerazilam. RZEŹNIK sie tylko przywital i zapytal ...

Witam.
Poświęć 3min na przeczytanie tego!

Mianowicie ktoregos poniedzialkowego ranka zaczął bolec mnie zab,, 6 dolna lewa,, wiedzialam ze jest do usunięcia. Wiec wzięłam za telefon i zadzwonilam, aby na wt się umówić. Kazał przyjechac we wt miedzy 13a 16. Wiec pojechałam. Nie boje sie dentystów, ani wyrywania zębów-chce to zaznaczyc. Potym jak weszłam do tego prl-owskiego gabinetu, juz sie przerazilam. RZEŹNIK sie tylko przywital i zapytal co mi jest. Wyciągnął strzykawe ze znieczuleniem i zaczął sie moj horror. Jak znieczulenie zaczęło działać zabrał sie za wyrywanie (doslownie) myślałam, że wytarga mi głowę. Wtedy w myslach wmawialam sobie, ze tak wlasnie ma to wyglądać. Bolalo strsznie, nie samo wyrywanie jak trzymanie mnie za głowę. Ten RZEŹNIK uzył tylko dwoch przyrządów (dluta, kleszczy) bez nacinania zmiazdzyl mi dziąsło,zeby wytargac mój zab. Udało sie. Wytargal!
Mysle,, boże w koncu,,
ten sam wacik który włożył na samym poczatku do buzi, towarzyszyl mi przez caly czas, az po polgodzinnym wyjeciu go w domu. Nic nie wyczyścił, zadym powietrzem ani zadna wodą. Kazał zagryzc wacik, w ktorym bylo pelno krwi.
Podziękowałam i uciekłam. Bylam przerażona 😰. Naprawde. Stosowalam siw do jego zalecen(pol godziny z wacikiem i 2h nie jesc i nie pic). Mysle sobie nareszcie przestanie bolec mnie ząb🙂yhyyy... Znieczulenie zeszło, a ja nie wiedzialam co sie dzieje. Strrrrraszny ból kości i tego miejsca. Bol byl tak straszny, ze zwijalam się z bólu. Wytrzymalam w takim bolu do piątku. Tylko zimne kompresy troche lagodzily ból i to na 30sek. W piatek zadzwonilam do nastepnego dentysty zeby uratowal mi,, zycie,,. Okazalo sie ze mam suchodol i zle wyczyszczone miejsce po zabiegu. Ten dentysta byl bardzo mily, delikatny, bo widzial jaka jestem wycieńczona juz. Po tygodniu niespania. Wszystko naprawil, wyczyscil podal znieczulenie, wlozyl tabletke w miejsce ekstrakcji. Nawet dal mi dwie tabletki do domu, zebym wytrzymala przez weekend. Po zejsciu znieczulenia stal sie wtedy dla mnie cud! Nic nie bolalo, nic! Cudotworca! Wiecie jak ja mu dziekowalam? Nie wiecie. Ale dzisiaj jest poniedzialek i czuje to miejsce po wyrwaniu, ale nie czuje juz zadnego bólu. Musze isc na wizyte kontrolna do mojego cudotworcy!
Ludzie uciekajcie od tego RZEŹNIKA. Sam wyraz jego twarzy przyprawia o dreszcze! Wiem, ze wszystkim nie dogodzisz, ale to co on mi zrobil to zwykle partactwo!
Uciekajcie ludzie!
Pamietaj, ze Cie ostrzegłam!

Najlepszy Fachowiec od zwykłego wykrywania zębów jak i od trudnych przypadków typu korzenie, czy ósemki. Polecam z czystym sumieniem zero bólu szybko nawet nie wiedziałem że już po sprawie, a ci którzy narzekają na Pana Nieslera i tak do niego trafią z potkulonym ogonem bo któregoś pięknego dnia jakiś Fachowiec dentysta ;-) coś zepsuje a ostatnią deską ratunku jest Pan Niesler, dla niego nie ma że się nieda!. Polecam!!