dr n. med. Aleksander Sikoradr n. med. Aleksander Sikora - zdjęcie profilowe

dr n. med. Aleksander Sikora

Traumatolog, Ortopeda

Długoletni pracownik Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach Ochojcu oraz Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Śląskiej Akademii Medycznej.
Pełnił funkcję ordynatora Oddziału Urazowo-Ortopedycznego Szpitala Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej.

Wykonuje USG narządu ruchu w pełnym zakresie (m.in. certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii)

Lekarz, który poświęcił swój czas ponad planem przyjęć, ze względu na dolegający mi ogromny ból stawu barkowego. Badanie, diagnoza, zastrzyk ( blokada), lekarstwa i już wieczorem mogłam spać bez bólu. Następna wizyta za dwa tygodnie. Dziękuję za przyjęcie poza godzinami pracy oraz natychmiastową pomoc.

Lekarz który na prawdę umie wytłumaczyć co się dzieje, dlaczego tak jest i jakie mogą być ewentualne konsekwencje. Nie kieruje ( w moim przypadku ) na operacje na siłę, a stara się rzetelnie podejść do problemu. Wzbudza zaufanie i widać, że zna się na swojej profesji ( choć nie znam się na medycynie/ortopedii, jednak byłem już u kilku specjalistów ). Mogę polecić tego lekarza i rozpoczynam z nim współpracę. Wydaje się również kontaktową osobą. Dziękuję Jacek G.

Bardzo dobry specjalista, udzielił fachowej porady przy mojej dolegliwości- krwiak pourazowy przy endoprotezie. Odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania, powiedział co dalej robic.

Jest zdecydowanie kompetentnym lekarzem godnym zaufania Jest bardzo konkretny, zaangażowany, kompetentny. Kuracja trafiona w 10.

Bardzo dobry specjalista, profesjonalne podejście do problemu medycznego, doskonały ortopeda, wyrozumiały, taktowny. Polecam.

super polecam, to bardzo kompenentny lekarz, zna się na rzeczy

super polecam, to bardzo kompenentny lekarz, zna się na rzeczy

Bardzo dobry lekarz, przeprowadził moją operację i jestem zdrowa. Polecam wsztystkim. Doskonały specjalista.

Fachowiec pierwszej klasy. szczerze polecam.

Fachowiec pierwszej klasy. szczerze polecam.

Dochtore, dla zrównoważenia stalku jakiegoś idioty prosze uprzejmie złotą myśl na rozpoczęcie dnia: If you can`t explain it simply, you don't understand it well enough

If you can`t explain it simply, you don't understand it well enough

Fantastyczny lekarz, swietny specjalista. Poswieca czas pacjentowi i zrozumiale tlumaczy chorobę.Polecam!