lekarz Aleksander Skop

Ginekolog położnik, USG

Absolutnie nie polecam tego lekarza, nawet przed nim ostrzegam! Słaby merytorycznie, tacy lekarze nie powinni w ogóle przyjmowac pacjentów.

Wspaniały lekarz, na wizyty chodzę od 13 lat. Poprowadzone w sposób doskonały 2 ciąże z pełnym poświęceniem uwagi i troski. Doskonałe pełne delikatności podejście po poronieniu z ciąży pozamacicznej. Lepszego lekarza nie można wymarzyć. Z serca z Mężem dziękujemy Doktorze!

Z serca z Mężem dziękujemy Doktorze!

Jest absolutnie fantastycznym i człowiekiem i lekarzem. Znakomite podejście, przeprowadził bezbłędnie moją ciążę i tylko dzięki niemu mój synek jest na świecie w dodatku delikatny w badaniu. Dziękuję Bogu za to, że postawił go na mojej drodze bo nigdy nie zwiodłam się na jego pomocy. Był na każde wezwanie.

Witam cieszę się, że ktoś w końcu napisał jaki jest pan Doktor kompetentny. Wspólczuję zarazem ale łaczę się w nadziei ze dostanie właściwy wyrok i sparwiedliwy. Bo to co przezywaja rodzice nie zrozumie nikt, kto tego nie przezyje!

Dzięki P.doktorowi żyje niema lepszego i bardziej kompetentnego czlowieka dziękuje

Przez jego niedbalstwo zmarło dziecko w dniu 4 czerwca w szpitalu na bielanach. przez trzy godziny nie zajął się pacjentką, dziecko zmarło mimo iż ciąża jak i początek porodu przebiegał prawidłowo.... na jesieni 2012 w Toruńskim sądzie rusza proces. Mam nadzieję, że Pan doktor zapłaci najwyższą cenę za swoje niedbalstwo zwłaszcza że biegli wydali druzgocącą opinie na temat jego zaniedbań. Omijać...szerokim łukiem.

Najlepszy ginekolog w Toruniu, poprowadził moje 2 ciąże, czulam sie bezpiecznie i komfortowo.

Dr Skop prowadził moje dwie, jakże odmienne ciąże - córka 7 lat (pół roku na podtrzymaniu) i syn 3 tygodnie :-)(super samopoczucie i cała ciąża w ruchu). Dzięki profesjonalnemu i bardzo skrupulatnemu podejściu doktora możemy cieszyć się, że je mamy. Poleciłam dr Skopa bardzo wielu kobietom i żadna się nie zawiodła - wspaniały lekarz i człowiek. A w trudnych chwilach nie zostawia swych pacjentek bez pomocy - zawsze dostępny. Ja zawdzięczam mu wiele i wiem, że można na niego liczyć zawsze.

Moje odczucia pozytywne. Pan dr nie ma pamięci absolutnej ale kto z nas ma? W porównaniu z wieloma lekarzami, z którymi miałam kontakt pan dr i tak wiele pamięta. Jenak kojarzy swoje pacjentki i jest słowny a to wielki plus. Ciążę prowadził mi inny lekarz, u którego zawsze czułam się skrępowana a u pana dr Skopa czuje, że jest to po prostu wizyta lekarska i to jego praca. Po 1 wizycie miałam mieszane uczucia ale teraz się przekonałam. Człowiek cierpliwy. Owszem trzeba dopytywać jeśli chce się dowiedzieć wszystkiego bardzo dokładnie jednak ja nie mam z tym problemu.

Jako byla ppacjentka doktora musze stwierdzic iz nie jestem zadowolona z jego leczenia a tym bardziej gabinetu, sprzetu i atmosfery w nim panujacej.