lekarz Aleksander Skrzypczak

Neurolog

1,7

Nie polecam nikomu. WIzyta u tego człowieka (bo lekarzem nie można go nazwać) to strata czasu. Zleca badanie, którego wyników nie jest w stanie zinterpretować. Tłumaczy się nawet, że nie da się odtworzyć płyty z wynikami, chociaż płyta działa. Zleca drugi raz to samo badanie ale z zaznaczeniem, że ktoś ma mu zrobić opis. Zachowanie oraz rozmowa podczas wizyty chamskie i lekceważące w stosunku do pacjenta. Stwierdza, że jeśli się czuję lepiej to w sumie nie musze badań robić. Uprawnienia do leczenia ludzi chyba znalazł w paczce chipsami. Gdyby można ...

Gdyby można dać w opini 0 albo minus to bym dał bez zastanowienia, a tak wystawiam aż 1.

Tragedia, u gorszego lekarza chyba jeszcze nie byłam. Musiałam iść z dzieckiem bo nie było pediatry. Już na wejściu lekarz wystraszył 8 letnie dziecko, które tak płakało że nie chciało się rozebrać do zwykłego badania. Wypisał skierowanie na badanie krwi i płaczącemu dziecku powiedział że u niego nie musi płakać i się bać, ale jak pójdzie do tego drugiego gabinetu na pobranie krwi to tam będzie się dopiero działo, płacz na cały osrodek. ODRADZAM, OMIJAC Z DALEKA.

Omijać z daleka ! Kompletnie sie Panu Dokrorowi pomyliły stanowiska. Zamiast zajmować się tym za co ma płacone i leczyc - straszy . Jego zachowanie jest wręcz bezszczelne . Chamstwo , arogancja i brak podejścia do pacjenta. Mam nadzieję że ktoś się wkońcu zainteresuje owym Panem , bo za takie zachowanie powinien mieć odebrane prawo wykonywania zawodu. Jeśli szukasz lekarza to tego zdecydowanie omijaj z daleka .

Takiego poziomu chamstwa i ignorancji jeszcze nie widziałam, ten czlowiek nie powinien mieć kontaktu z pacjentami, moją chorą na nowotwór mamę potraktował dziś jak trendowatą, nawet jej nie zbadał, nie chciało mu się nawet spojrzeć na to co było wpisane na karcie przyjęcia na sor. Moja mama płacze z bólu a on wypytuje ją o to wszystko co ma już wpisane w dokumencie przed sobą. Z bolącym kręgosłupem odesłał ją do poradni ortopedycznej. Omijajcie z daleka.

Pan Doktor w pełni wyjaśnił przyczyny dolegliwości, od razu skierował na niezbędne badania i pomógł w znalezieniu dalszego toku leczenia. Rzeczowe, konkretne podejście które tylko potwierdza profesjonalizm.

Napisze krótko, pierwszy raz spotkałam się z taką postawa lekarza, jestem zarzenowana! Bezczelny, opryskliwy, kompletnie Nie pomocny! Ignorant! Z brakiem empatii Przestrzegam przed wizytą u tego Pana!

Niestety nic nowego nie wniosę,jedynie potwierdzę co powyżej,lekarz arogancki,znudzony tym co mówi pacjent, obraża kolegów mówiąc że lekarz który dał mi skierowanie do neurologa jest "idiotą".Ta opinia to nie tylko obraz mojej wizyty ale i mojej mamy która zadała pytanie panu doktorowi"co to może być" w odpowiedzi usłyszała bardzo profesjonalne "JAJCO" ja nkomu bym tego Pana nie poelciła.

Konkretny lekarz !! Konkretna diagnoza , szczery . Zna się na tym co robi i umie doradzić co dalej robić gorąco polecam !!

NIE POLECAM a wręcz odradzam i ostrzegam! Pan Aleksander Skrzypczak neurolog przyjmujący w Żorach jest arogancki i bezczelny Szkoda czasu i zdrowia. Lekarz (chociaż tak bym nie nazwała tego pana) zupełnie nie jest zainteresowany dolegliwościami pacjenta ani leczeniem. Podczas swojego dyżuru przyjmuje ludzi jak na akord - 40 osób w ciągu 2,5 godziny. Na pacjenta 3,75 minuty. Następny i następny jak przerzucanie worków z piskiem czy gorących kartofli. Jest znudzony i nerwowy. Podczas pierwszej wizyty na przyniesione badania nawet nie spojrzał, zupełnie nie był zainteresowany, nie miał czasu. Zlecił następne a kiedy z nimi przyszłam ledwo na nie rzucił okiem. Mówiłam, że mój stan się pogorszył to nie miał czasu i ochoty mnie słuchać. Kiedy poprosiłam o jakieś rehabilitacje, którą obiecał na poprzedniej wizycie to ... PODNIÓSŁ RĘKĘ I WSKAZAŁ DRZWI ŻEBYM WYSZŁA !!! Skandal!

Lekarz nie słuchał, nie przeczytał opisu Rtg, był znudzony. Badanie młoteczkiem. Rwa kulszowa i barkowa ból niesamowity diagnoza -neurologicznie zdrowa. Na pytania nie odpowiadał. Nie polecam.