lekarz Aleksander Słomiński

Najlepszy lekarz pod słońcem. Trafiłam do niego po poprzednim "doktorze" który nawet nie zlecił badań do starań się o dziecko... tutaj Pan doktor przeprowadził dokładnie wywiad, zlecił badania itp. Dzięki niemu dzisiaj mamy 3 miesięczny cud o który wcześniej staraliśmy się prawie 2 lata... Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Nie wyobrażam sobie innego lekarza.

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Nie wyobrażam sobie innego lekarza.

Lekarz cyniczny i niekompetentny, wyjątkowo nieuprzejmy. Pacjent to "sztuka" liczy się ilość i kasa.

Miły, kontaktowy, rzetelny, profesjonalista w swoim fachu. Jestem zaskoczona jego spostrzegawczością, wiedzą oraz czasem, jaki mi poświęcił. Polecam.

Najgorszy lekarz jakiego znam nie potrafi pomóc naśmiewa się z pacjentki szczególnie młodej. Krzyczy i wyzywa gdy kobieta nie współżyje krytykuje ją i nie szanuje innych poglądów na życie. Nie potrafi w ogóle badać. Jest agresywny i jest bardzo nieprzyjemnie w jego gabinecie. Nie polecam go szczególnie młodym kobietom.

kompetentny miły lekarz, z poczuciem humoru. zawsze uśmiechnięty,z gabinecie można poczuć się swobodnie. odpowie na każde pytanie, szczegółowo wytłumaczy. Panu dr. zawdzięczam moje zdrowie i narodziny mojego synka. naprawdę godny polecenia

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz.

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz.

pan doktor zainteresowany jest głownie koncem wizyty kiedy przychodzi do wyjecia portfela , pogania , mówi bardzo szybko i wsprawia wrazenie jakby juz dawno powinien byc gdzie indziej , zreszta może tak jest , ale ja mam prawo czuć się odpowiednio zaopiekowana ...

Jestem jego pacjentką 18 lat i nie wyobrażam sobie zmienić lekarza. Takich lekarzy jest bardzo mało - sympatycznych, wzbudzających zaufanie, dających wsparcie duchowe no i poprostu z humorem!

Bardzo dobry lekarz. Solidnie wykonuje swoją pracę i stwarza przyjemną atmosferę. Polecam!!!

Bardzo wspaniały człowiek nie spotkam nigdzie lepszego lekarza ma podejscie do pracy bardzo przyjemna osoba.