dr n. med. Aleksander Szlachta

USG, Ginekolog

Ma doświadczenie i posiada wiedzę, tego mu zarzucić nie mogę. Niestety podejście do pacjentki (przynajmniej w moim przypadku) było fatalne. Zero delikatności podczas wykonywania badania i zero tłumaczenia dotyczącego leczenia. O wszystko musiałam się dopytać sama i w sumie i tak wszystkiego się nie dowiedziałam, musiałam skonsultować się z kolejnym lekarzem. Zazdroszczę pozytywnych doświadczeń moich poprzedniczek. Ja zdecydowanie NIE polecam.

Ten lekarz i żaden inny! Jest bardzo uprzejmy, cierpliwy, tłumaczy wszystko i odpowiada na kazde pytania. Jestem z niego zadowolona w 100% i polecam każdej pani!

gdybym wiele lat temu posluchala PANA DOKTORA to uniknelabym wielu cierpień violetta k.

Uprzejmy,kompetentny,świetny specjalista, dokładnie wszystko tłumaczy i jest bardzo delikatny.

polecam,to lekarz ktory potrafi wytłumaczyć chorobę i sposób leczenia,jest kompetentny,cierpliwy i skromny.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Opole"?

Rafał Bilski

Ginekolog