dr Aleksander Szpak

Internista, Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Super lekarz....uratował życie mojemu mężowi, bo jako jedyny z wielu lekarzy błyskawixznie zareagował...inni olewali.

To prawdziwy lekarz z powołania. Jest lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny. Jest wyrozumiały, kompetentny i nigdy nie odesłał mnie z kwitkiem:-)Bardzo ważne jest to, że jak niewielu lekarzy dr Szpak ma serce do człowieka i za to go cenię.

Najlepszy lekarz jakiego mogłam spotkać na swojej drodze w walce z chorobą!!!

Najlepszy lekarz jakiego mogłam spotkać na swojej drodze w walce z chorobą!!!

Dr. Szpak pomógł mi wielokrotnie. Gdyby nie On to już by mnie tu nie było. W porę zuważył że jest ze mną coś nie tak. zlecił odpowiednie badania i wysłał do szpitala. jet z niego super gość. Paweł

Jestem stałym pacjentem dr. Szpaka. zawsze mi pomaga, i wczuwa się w moje położenie. Nigdy nie powiedział że w moim wieku to normalne że boli. wręcz przeciwnie, stara się pomóc. jest BARDZO cierpliwy. polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Wciąż poszukujesz "Internista Brzeg"?

Jana Pawła II 12 lok. 3

Brzeskie Centrum Medyczne