mgr Aleksander Wilamowski

Logopeda

Przepraszam Aleksandra Wilamowskiego za umieszczenie nieprawdziwego wpisu sugerującego, że Aleksander Wilamowski prowadzi eksperymenty psychologiczne na dzieciach, brakuje mu kompetencji, nie kieruje się dobrem dzieci oraz, że nie dochowuje tajemnicy lekarskiej i jest nieterminowy.

Niesamowity zmysł obserwacji i wieloletnie doświadczenie przekłada się na rzetelną diagnozę i dostosowanie metod pracy do charakteru i potrzeb dziecka. Uprzejmy, wesoły, bardzo kontaktowy, przyjaźnie nastawiony do dziecka, a przy tym cierpliwy, wymagający i skuteczny. Polecam wszystkim osobom, które chcą pomóc swojemu dziecku w problemach z mówieniem, czytaniem czy pisaniem.

POLECAM!!! Najlepszy logopeda z jakim miałem przyjemność nauki. Profesjonalista w każdym calu. Już po niewielkiej ilości wizyt widoczne rezultaty. Jeszcze raz bardzo polecam Pana Aleksandra. Adrian

Świetny logopeda! Syna chciano zostawić w zerówce ze względu na zaburzenia słuchu fonematycznego i kompletny brak umiejętności czytania. Po wielu miesiącach chodzenia od jednego logopedy do drugiego i bez skutecznych próbach leczenia trafiliśmy do Pana Wilamowskiego. W ciągu trzech miesięcy wizyt 1 raz w tygodniu Syn już potrafił czytać i przeliterować słowo, gdzie wcześniej nie potrafił powiedzieć jaka jest pierwsza literka w słowie. Także polecam naprawdę!!!!

Polecam. Nareszcie dowiedzieliśmy się z czy mamy do czynienia i dlaczego syn źle wypowiada litery. Wszyscy mówili że będzie dobrze, aż okazało się, że minęło 3 lata bez poprawy. U Pana Wilamowskiego dowiedzieliśmy się, że problem tkwi w nieprawidłowym unerwieniu aparatu mowy. Nikt nigdy tak z synem nie pracował, tylko kazali powtarzać słowa. Teraz po kilku tygodniach spotkań jest coraz lepiej i to widać z każdą wizytą. Straciliśmy kilka lat i to jest dla nas straszne. Mam nadzieje, że da się to nadrobić. Gorąco polecam Pana Aleksandra.

Trzy miesiące temu mój syn znał tylko trzy litery i nie wymawiał litery r teraz ładnie mówi r i zaczął płynnie czytać. Naprawdę polecam. Grażyna Z.

Moje dziecko właśnie zakończyło pierwszy tydzień półkolonii u Pana Aleksandra i już chce być zapisane na całe wakacje, do tej pory syn rzadko z nami się rozstawał a jak to następowało to pożegnanie trwało wieki. Teraz wygania nas od razu goniąc do grupy i ma pretensje że tak szybko się kończy. Bardzo polecam choć wiem że o miejsca już ciężko

Może nie jest najtańszy ale moje dziecko po 3 wizytach zaczęło pięknie, płynnie czytać. No i dzieci za nim przepadają.

NFZ zatrudnia byle kogo, biorą sporo kasy nic robiąc! Jak macie problem z dzieckiem idźcie tylko prywatnie! 50zł dla własnego dziecka to chyba nie jest majątek a rezultaty widoczne od razu. Jestem bardzo zadowolona a moje dziecko prawie już się nie jąka.

Dobra.... Okazało sie ze jest poprawa.... I to niezła. Ale 50 zł za wizytę to trochę sporo. A tych wizyt było dwadzieścia kilka i w sumie trwały ze 3 miesiące. Ponad 1000 zł poszło. Może i warto choć nie wiem jak by było z NFZ. stać cie na 200 miesięcznie albo i lepiej to śmiało.