Aleksander Winiarski

największym szacunkiem w Polsce darzę trzech lekarzy; ordynator internista dr Matylda LIsowska Ciechanów ordynator ortopeda dr Aleksander Winiarski Zakopane - Nowy Targ prof neurochirurg Jerzy Jurkiewicz Warszawa krótko- to są prawdziwi lekarze gdyby ktoś pytał jak wygląda prawdziwy lekarz to są najlepsze przykłady wiedza, fachowość, zaangażowanie, poświęcenie,odpowiedzialność, chęć niesienia pomocy,serce , ludzkie uczucia,radość i satysfakcja z możliwości pomocy innym i dobrej roboty oraz UCZCIWOŚĆ

największym szacunkiem w Polsce darzę trzech lekarzy;
ordynator internista dr Matylda LIsowska Ciechanów
ordynator ortopeda dr Aleksander Winiarski Zakopane - Nowy Targ
prof neurochirurg Jerzy Jurkiewicz Warszawa

krótko- to są prawdziwi lekarze
gdyby ktoś pytał jak wygląda prawdziwy lekarz to są najlepsze przykłady

Świetny lekarz, specjalista, fachowiec i też bardzo dobry i spokojny człowiek. Od kręgosłupów nie ma lepszego!

Świetny lekarz, specjalista, fachowiec i też bardzo dobry i spokojny człowiek.
Od kręgosłupów nie ma lepszego!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Gdyby nie on nie wiem co by było z moim mężem.Po wypadku,któremu uległ kilku lekarzy przez ponad trzy lata nie potrafiło sobie poradzić ze złamaniem jakiego doznał.Gdyby nie lekarz Winiarski skutki byłyby tragiczne.Dopiero gdy się zajął on moim mężem stanął na nogi.Lekarz jakich mało!!!Specjalista jakich nie wielu w tym kraju.POLECAM!!!!!!!!

Bardzo tego Pana polecam za uczciwość okazanie serca pacjentowi i zaangażowanie w Swoją pracę którą wykonuje więcej niż sumiennie.

Córka trafiła do tego wspanialego lekarza z powodu złamania kregoslupa. Jesteśmy z innego wojewodztwa ale doktor Winiarski wspaniale zaopiekowal sie córką, dokonał niesamowitej operacji łącząc kregi śrubami tytanowymi. Mija prawie rok po operacji. Na kontroli bylismy juz dwa razy w poradni ortopedycznej w szpitalu u tego własnie lekarza.Wszystko jest dobrze, córka biega , pływa ,uprawia inne sporty i wszystko w najlepszym porzadku. Można bylo liczyć na zainteresowanie doktora od poczatku choroby pacjenta az do ostatniej kontroli. Polecam wzzystkim tego lekarza z powodu jego wysokich kompetencji, madrosci,umiejetnego przekazania informacji oraz bezinteresownosci.

Jest Wybitnym specjalistom Tego ortopedę polecam każdemu!!!!!z całą odpowiedzialnością Wdzięczny pacjent..

Wdzięczny pacjent..

podjał sie bardzo trudnej operacji która sie powiodla

podjał sie bardzo trudnej operacji która sie powiodla

Jeden z najlepszych lekarzy w Polsce. Bardzo uczciwy, profesjonalny, odpowiedzialny i bezinteresowny. Dbający o pacjenta od początku do końca. Polecam, pacjentka Iza z Zabrza.

Świetny lekarz, konkretny, wspaniały fachowiec.Przede wszystkim godny zaufania,przeprowadzający operacje, których nikt inny wykonania nie chciał się podjąć, a co najważniejsze z genialnym efektem. Jednym zdaniem : świetny człowiek i genialny fachowiec. Szczerze polecam !!!!

Bardzo dobry lekarz.Ma pacjętów całej Polski spełnia wszystkie kryterja najlepszego lekarza.POLECAM.