dr n. med. Aleksander Włodarczyk

Kardiolog

Razem z żoną leczymy się u pana dr n. med. Aleksandra Włodarczyka jesteśmy nie tylko zadowoleni ale szczęśliwi że spotkaliśmy takiego lekarza jest on wspaniałym kompetentnym kardiologiem a także życzliwym człowiekiem ,dokładnie i sumiennie wykonuje przecież i tak bardzo niełatwą odpowiedzialną pracę niejednokrotnie ratując nasze życie, w dzisiejszych czasach już mało takich ludzi (lekarzy).Dlatego chociaż w ten sposób pragnę serdecznie podziękować i życzyć panu dalszych sukcesów zawodowych.

Jak czytam powyższe opinie to jestem w szoku. Miałam nieprzyjemność poznać tego lekarza. Masakra. Nieprzyjemny, nieuprzejmy, brak kultury osobistej, mający pacjenta w czterech literach.

Dobry fachowiec i po prostu dobry człowiek.profesjonalne podejscie do pacjenta a co najwazniesze wzbudza zaufanie

Trafiłam do pana doktora przez przypadek ,ale jestem bardzo zadowolona ,pan doktor bardzo miły ,uprzejmy odpowie na każde pytanie bez pośpiechu ,zero stresu ,a to bardzo ważne .Jestem po wszystkich badaniach,kolejna wizyta za pół roku ....jeszcze raz dziękuję panie doktorze ......serdecznie pozdrawiam .

Bardzo dziekuje panu dr.Aleksandrowi Wlodarczykowi za fantastyczny stosunek do mnie jako pacjentki w lipcu 2016r. podczas koronografii.Mimo obaw z mojej strony przeszłam to nawet bardzo spokojnie dzięki panu dr. DZIEKUJE.

Człowiek z powołaniem. Wizyta to jak rozmowa z przyjacielem połączona z fachowym podejściem.

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

bardzo dobry lekarzbardzo mily uprzejmny super fachowiec zawdzieczam prawdopodobnie mu zycie super polecam go zna sie na swojej pracy i dziekuje mu za wszystko