dr n. med. Aleksander Włodarczyk

Kardiolog

16.05.2017

Trafiłam do pana doktora przez przypadek ,ale jestem bardzo zadowolona ,pan doktor bardzo miły ,uprzejmy odpowie na każde pytanie bez pośpiechu ,zero stresu ,a to bardzo ważne .Jestem po wszystkich badaniach,kolejna wizyta za pół roku ....jeszcze raz dziękuję panie doktorze ......serdecznie pozdrawiam .

Barbara

14.10.2016

Bardzo dziekuje panu dr.Aleksandrowi Wlodarczykowi za fantastyczny stosunek do mnie jako pacjentki w lipcu 2016r. podczas koronografii.Mimo obaw z mojej strony przeszłam to nawet bardzo spokojnie dzięki panu dr. DZIEKUJE.

26.05.2013

Człowiek z powołaniem. Wizyta to jak rozmowa z przyjacielem połączona z fachowym podejściem.

21.09.2012

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

29.07.2011

bardzo dobry lekarzbardzo mily uprzejmny super fachowiec zawdzieczam prawdopodobnie mu zycie super polecam go zna sie na swojej pracy i dziekuje mu za wszystko

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Bytom"?

Dworcowa 24
Bytom

gen. Niedźwiadka-Okulickiego 16 (Sigma-Bi)

Dworcowa 24
Bytom

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
Plac Akademicki 15/6
NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum