dr n. med. Aleksander Wosicki

Ginekolog położnik, USG

Dr Aleksander Wosicki to znakomity lekarz, specjalista godny polecenia. Fachowo, dobrze i cierpliwie wszystko tłumaczy. Ma duże doświadczenie i ogromną wiedzę, a przy tym jest bardzo sympatyczny i uprzejmy. Prowadził moje dwie ciąże. Polecam pana doktora w 100% !!!.

Lekarz jest niekompetentny, daje okropne, poniżające żarty, komentuje nieprzyjemnie, czułam się zażenowana i zawstydzona. U takiego lekarza, a zwłaszcza mężczyzny, powinna być dobra atmosfera, intymna i powinnam czuć się bezpiecznie, a tak nie było. Komentarze były bardzo nieprzyzwoite, nawet nie będę pisać jakie... do tego wyciąga na pieniądze, stwierdza wady i choroby, żeby klientki się u niego leczyły za grubą kasę, chociaż żadnych chorób ani wad nie ma. Mi stwierdził nadżerkę i macicę dwurożną, poszłam do dwóch innych ginekologów i żadnej nadżerki nie miałam. Ciekawe ile kobiet dało się nabrać na nieistniejącą nadżerkę. Ciekawe, co tak naprawdę im usuwa i za jaką kasę. Macicy dwurożnej też nie mam, a zostało stwierdzone, że moja spirala nie działa, przez co miałam stres, że mogę zajść w ciążę, co także było błędnym wnioskiem, bo moja macica jest całkowicie normalna. Nie polecam nikomu, chyba że chcecie zostać oszukane na pieniądze i leczyć się na nieistniejące choroby, rzeczywiście niszcząc swoje zdrowie.

Dr Wosicki sam chyba wstawia te pozytywne opinie, absolutnie nie zadowolona pacjentka, wszystko zależy kto jakie ma oczekiwanie, moje wygórowane nie są,mimo to lekarz ich nie spełnia

Wspaniały lekarz z powołania i ekspert. Bardzo serdenicze go polecam, delikatnie bada i nie czułam żadnego bólu podczss badania.

Lekarz z powołania. Duża wiedza i doświadczenie. Umiejętność rozmowy z pacjentką. Pomógł mi w uciążliwej dolegliwości, z którą walczyłam przez dłuższy czas. Obecnie jestem w ciąży pod opieka dr.Wosickiego i jestem spokojna o jej przebieg, gdyż kazda wizyta jest b.dokładnie przeprowadzona z wszystkimi niezbędnymi badaniami. Polecam !!!

Bardzo miły, ciepły człowiek, kompetentny i fachowy lekarz, super podejście do pacjentek. Do takiego lekarza jak Pan Tomek to sama przyjemność chodzić, strach, skrępowanie potrafi zminimalizować prawie do zera.

Sumienny, odpowiedzialny, leki dobrze dobrane. Jestem bardzo zadowolona.

Sumienny, odpowiedzialny, leki dobrze dobrane. Jestem bardzo zadowolona.

Pan dr Aleksander Wosicki jest specjalistą wysokiej klasy. Od kilkunastu lat efektywnie leczę się u Pana Doktora. Dotychczas miałam okazję korzystać z doświadczeń lekarskich kilku innych ginekologów, lecz muszę stwierdzić, że dr Wosickiego wyróżniają kompetencje,wiedza, doświadczenie zawodowe, jak i kultura osobista.Polecam wszystkim pacjentkom dr Aleksandra Wosickiego jako najlepszego lekarza.

Godny polecenia, prowadził moją ciążę. Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy. Wizyty w Jego gabinecie nie wiązały się z mega stresem, jak to było wcześniej.

Dr.Wosicki prowadzi moją ciąże i jeste w 100% zadowolona!miły,kompetentny,zawsze ma czas dla pacjentki,wizyta odbywa sie bez pospiechu,odpowiada na wszystkie pytania bardzo szczegółowo!Pierwszy lekarz ginekolog który spełnia moje oczekiwania!Polecam!