dr n. med. Aleksander Wosicki

Ginekolog położnik, USG

Dr Wosicki sam chyba wstawia te pozytywne opinie, absolutnie nie zadowolona pacjentka, wszystko zależy kto jakie ma oczekiwanie, moje wygórowane nie są,mimo to lekarz ich nie spełnia

Wspaniały lekarz z powołania i ekspert. Bardzo serdenicze go polecam, delikatnie bada i nie czułam żadnego bólu podczss badania.

Lekarz z powołania. Duża wiedza i doświadczenie. Umiejętność rozmowy z pacjentką. Pomógł mi w uciążliwej dolegliwości, z którą walczyłam przez dłuższy czas. Obecnie jestem w ciąży pod opieka dr.Wosickiego i jestem spokojna o jej przebieg, gdyż kazda wizyta jest b.dokładnie przeprowadzona z wszystkimi niezbędnymi badaniami. Polecam !!!

Bardzo miły, ciepły człowiek, kompetentny i fachowy lekarz, super podejście do pacjentek. Do takiego lekarza jak Pan Tomek to sama przyjemność chodzić, strach, skrępowanie potrafi zminimalizować prawie do zera.

Sumienny, odpowiedzialny, leki dobrze dobrane. Jestem bardzo zadowolona.

Sumienny, odpowiedzialny, leki dobrze dobrane. Jestem bardzo zadowolona.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety