dr n. med. Aleksander Zieliński

Nie wiem skąd tyle dobrych opinii o tym lekarzu ja niestety twierdzę że lekarz jest niekompetentny i brak mu empati. Po wykonanym przez niego zabiegu doszło do poważnych komplikacji do czego się oczywiście nie przyznał jeszcze chciał wypuścić do domu. Musiała być wykonana druga operacja. Przeżyłem przez tego lekarza naprawdę trudne chwile nie polecam

Bardzo dobry lekarz. Polecam. Z bólem brzucha byłam u 3 lekarzy. Dopiero doktor potrafił mnie zdiagnozować i ustawić leczenie.

Nie polecam! Nie bedę opisywał porady lecz po badaniu poczułem sie bardzo źle co niewątpiwie niedelikatność badania było tego przyczyną!!!

bardzo dobry chirurg, kompetentny. podchodi do pacjentów z dużym zaangażowaniem. Wspaniale operuje tarczyce.

Dobry chirurg. Przyjechałem z bólem brzucha, zostałem zoperowany następnego dnia. Dzięki szybkiej pomocy wszystko poszło gładko. Doktor niewiele mówi, ale to chyba typowe dla chirurgów.

Krutki komentarz ;Chirurg mający na celu wyleczyć pacjenta ,rzeczowy, bez owijania w bawełnę .MED POLONIA tak powinny wyglądać placówki ZDROWIA w naszym kraju .pełen szacunek jeszcze raz dziękuję.