Aleksandra Bierońska

Laryngolog

Pełen profesjonalizm w podejściu, lekarz z powołania. Bardzo dobry specjalista, z dużym doświadczeniem. Polecam każdemu kto szuka pomocy w Bielsku lub okolicach. Dziękuję za pomoc i poświęcony czas

bardzo dobra specjalistka, bardzo pomogła mi wyleczyć uszy

bardzo dobra specjalistka, bardzo pomogła mi wyleczyć uszy

Witam.Bardzo dobra Pani doktor-specjalistka.Spełnia wszelkie oczekiwania.Zajmuje się pacjentem od początku choroby do końca.Jest bardzo dokładna,a przy tym sympatyczna.Posiada dużą wiedzę oraz praktykę.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Godna zaufania i polecenia.

Godna polecenia. Dobry specjalista. Potrafi zająć sie pacjentem. Przeprowadzić wymagane badania. Na wizytę najlepiej umówić sie telefonicznie. Skrupulatna, notuje, przy następnej wizycie wraca do historii choroby.

Wspaniała pani dr. Dzięki niej nie choruję. Bardzo miła, kompetentna na każdej wizycie poświęciła dużo czasu, kieruje na badania, w pełni profesjonalna osoba. Mimo,że publiczna służba zdrowia, to czułam się jak na wizycie prywatnej. Dziekuję pani dr. A. B Wodzisław Śl.

Wspaniała pani dr. Dzięki niej nie choruję.