lek. dent. Aleksandra Chudzik

Byłam na jednej wizycie u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona, że do Niej trafiłam. Z całym przekonaniem polecam!

leczenie zębów u p.Oli to przyjemność,a jak wyrzeźbione plomby .Polecam wszystkim osobom , które boją się wizyt u stomatologa.

Moja opinia będzie bardzo świeża, bo właśnie skończyłem robić ząbki u Pani Oli. W gabinecie czułem się świetnie, krok po kroku miałem mówione co będzie robione. Rady na przyszłość + codzienne dbanie o ząbki. Polecam wszystkim, bo nie spotkałem dawno tak młodej osoby z takimi umiejętnościami. Ludzie do gabinetu przychodzili z prezentami, bo byli tak wdzięczni. Jestem w 100% usatysfakcjonowany każdą godziną spędzoną pod opieką Pani Oli.

Potwierdzam opinię. Pani doktor jest naprawdę wspaniałym fachowcem. Leczyłam się w wielu gabinetach ale nigdzie nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta jak u Pani Doktor. Na pewno będę się tu leczyć. Dziękuję Pani Doktor!

Potwierdzam opinię. Pani doktor jest naprawdę wspaniałym fachowcem.

Polecam, leczyłam się u wielu stomatologów, u wszystkich prywatnie, ale tylko u Niej uzyskałam prawdziwą, fachową pomoc na naprawdę wysokim poziomie. Podejście do pacjenta, zwracanie uwagi na moje samopoczucie podczas zabiegu , rzadko spotykana cecha u lekarzy dentystów. Jako pacjentka trafiłam do Pani Doktor przypadkiem, ale od pierwszej wizyty wiedziałam, że nie będę szukać nowej. Za pieniądze takie same jak w innych prywatnych gabinetach uzyskuje się leczenie oparte na najnowszej wiedzy. Wreszcie nauczyłam się myć zęby! Zwracam uwagę na Asystę ,która posiada wiedze i umiejętności i razem z Doktor tworzy ...

Zwracam uwagę na Asystę ,która posiada wiedze i umiejętności i razem z Doktor tworzy atmosferę sprzyjającą nawet takim tchórzom jak ja. Brawo!