dr n. med. Aleksandra Czernecka-Micińska

Dermatolog estetyczny

Pani doktor stara się odpowiednio dobrać zabieg do problemu z którym przychodzimy. Podaje konkretne informację i rzetelnie opisuje zabieg a także jego efekty nie obiecując czegoś, czego np. nie da się osiągnąć. Odbyłam już wcześniej dwie wizyty w innych gabinetach medycyny estetycznej, po których nie byłam zadowolona i dopiero po zabiegu u Pani doktor Aleksandry mogę cieszyć się efektami bez skutków ubocznych. Polecam. Profesjonalnie oraz przystępnie cenowo.

Lekarz niezwykle kompetentny, rzetelny i godny zaufania. Dostosowuje zabiegi do indywidualnych potrzeb. Poświęca wiele czasu na rozmowę z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona - pani doktor odjęła mi 15 lat. Polecam.

bardzo zadowolona - pani doktor odjęła mi 15 lat. Polecam.

Jest rewelacyjna po prostu, kompetencja, wiedza, umiar- super. Tylko moim zdaniem więcej otwarcia na nowości, bo Pani dr jest bardzo przywiązana do sprawdzonych zabiegów i niechętnie próbuje nowego.

Do Pani doktor chodzę już od kilku lat i polecam z całego serca!!! Profesjonalne zabiegi, a wizyty to niezapominane spotkania związane nie tylko z zabiegami ale niesamowitą wymianą doświadczeń życiowych i wiedzy ze wszelkich dziedzin kulturalnych. Dobranie i efekty zabiegów piorunujące!!! Wszyscy dają mi 15 lat mniej niż rzeczywiście mam. Ogromny plus - dopasowanie zabiegów do indywidualnych potrzeb pacjentki i co mi ogromnie zaimponowało - Pani Doktor nigdy nie wykona danego zabiegu jeśli stwierdzi,że jest to absolutnie zbędne i niepotrzebne - mówi prawdę prosto w oczy WIE CO JEST NAM NAPRAWDĘ POTRZEBNE A CO JEST TYLKO ZWYKŁĄ FANABERIĄ.Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Lekarka rzeczowa, konkretna a przy tym miła, pełna informacja i nie obiecuje cudów. Wybieram się ponownie.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog estetyczny Gliwice"?

Sienkiewicza 28 lok. 76

lek. med.
Marzena Haduch

Dermatolog estetyczny
MEDestetica Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12 lokal nr 2 , I piętro (wejście od strony Placu Wszystkich Świętych)