dr n. med. Aleksandra Czernecka-Micińska

Dermatolog estetyczny

<<<POLECAM>>> nigdy wcześniej - a byłam u wielu dr - nie spotkałam takiego wspaniałego lekarza ! Na pierwszym miejscu liczy się dla Pani dr pacjent a nie jego pieniądze! Poświęca bardzo dużo czasu na problem, nie obiecuje cudów tylko daje konkretne i rzeczowe informacje w ...

<<<POLECAM>>>
nigdy wcześniej - a byłam u wielu dr - nie spotkałam takiego wspaniałego lekarza ! Na pierwszym miejscu liczy się dla Pani dr pacjent a nie jego pieniądze! Poświęca bardzo dużo czasu na problem, nie obiecuje cudów tylko daje konkretne i rzeczowe informacje w jaki sposób uzyskać poprawę :) Dla mnie powinni Panią dr sklonować by leczyła zawsze i najlepiej w każdej specjalności bo taki lekarz to SKARB pośród tego całego nieciekawego światka :)

Od pierwszego kontaktu wzbudza zaufania. Dużo czasu poświęca na rozmowę.Kompetentna. Przypomnienie o wizycie SMS. Dodatkowo otrzymałam mały zabieg gratis. Miłe zaskoczenie .Polecam.

Lekarz rzeczowy, uprzejmy. Wie, co robi I bierze za to pelna odpowiedzialnosc. Polecat goraco.

Umówiona wizyta potwierdzana SMS. Wyczerpująco odpowiada na pytana dotyczące problemu.Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi.Miła, kompetentna. Polecam.

Profesjonalne, kompetentne i nowoczesne podejście do pacjenta. Służy radą i poradą. Widać że pieniądz nie odgrywa największej roli. Pani doktor poświęca czasu tyle ile pacjent potrzebuje, traktowanie pacjenta w sposób partnerski. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog estetyczny Gliwice"?

Sienkiewicza 28 lok. 76

lek. med.
Marzena Haduch

Dermatolog estetyczny
MEDestetica Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12 lokal nr 2 , I piętro (wejście od strony Placu Wszystkich Świętych)