Zgadzam się że decyzje bywają często błędne pani Dąbek i niestety konsekwencje tego są bolesne i kosztowne.

Na początku sądziłam, że wszystko było dobrze. Jednak naprawiony ząbek sprawiał dyskomfort. Jak się okazało po wizycie u innego stomatologa, ząb został zrobiony źle. Plomba źle założona, nie do końca wyczyszczony ząb. Wdała się próchnica wtórna. Czyli musiałam robić go po raz drugi i oczywiście poniosłam dodatkowe koszty. Nie polecam.

Nie polecam.

Stomatolog godny polecenia. Profesjonalne podejście do pacjenta. Kompetencja. Stasowanie najnowszych narzędzi do pracy. Życzliwość. Pełne zaufanie!

Nie zgodzę się z Państwa opiniami. Pani doktor miewa niestety nietrafione diagnozy,które później w znacznym i przykrym stopniu rzutują na resztę życia.

Pani Doktor jest Specjalistką godną polecenia - sprawia że nie należy się bać niesławnego mitu dentysty. Polecam

zawsze szybo i profesjonalnie, prawie bezbolesne borowanie

zawsze szybo i profesjonalnie, prawie bezbolesne borowanie

wspaniała ,uśmiechnięta,profesjonalistka.Ma podejście do pacjenta,zna się na swoim fachu.Pozdrawiam wszyskich pacjentów dr.Dąbek.