lek. dent. Aleksandra Dobrzańska

Moja jedyna dentystka od 30 lat. Zawsze miła, uśmiechnięta, uprzejma. Bardzo profesjonalna. Bez żadnego naciagactwa, robi to co jest do zrobienia. Nigdy nie zdazylo mi się że coś było źle zrobione.

Najlepsza pani stomalog. Chodzę do niej od małego i nigdy nie miałem z niczym problemu, a wszystkie bóle jak szybko przyszły to po wizycie tak samo szybko poszły.

Bardzo polecam Panią doktor. Jest bardzo sympatyczna, spokojna, wzbudza zaufanie. Ma super podejście do dzieci. Jest świetna w tym co robi. Stomatolog z dużej S!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Bardzo sympatyczna, przez co wizyta jest zdecydowanie przyjemniejsza. Do tego mimo dużego problemu z zębem zupełnie bezbolesna. Byłam pod dużym wrażeniem i wiem, że znalazłam swojego dentystę. Gabinet jest również moim zdaniem dobrze wyposażony. Polecam.