Aleksandra Dolicka

Lekarz rodzinny

Dr. Dolicka to kompetentny, rzetelny, skupiony na problemach pacjenta lekarz. Od ponad 20 lat jest moim lekarzem pierwszego kontaktu. Leczyła również moją moja Mamę, dlatego jest dla mnie LEKARZEM RODZINNYM nie tylko z nazewnictwa. Od kilkunastu lat mieszkam poza Krakowem a mimo to nadal pozostaję pod opieką medyczną dr. Dolickiej. Zaufanie jakim ją darzę, skuteczność w udzielanej mi pomocy, poczucie, że mam w niej oddanego lekarza jest dla mnie bardzo ważne. Nie bez znaczenia jest również to, że nie mam problemów z telefonicznym umówieniem wizyty. Panie w rejestracji są sympatyczne i konkretne i również b. pomocne. Dr. Dolicka to LEKARZ Z POWOŁANIA.

Kto pisał te wcześniejsze opinie? Chyba cała rodzina p. doktor. Jak dla mnie jedna z gorszych lekarek, jakie spotkałam. Ma problemu z rozpoznaniem jakiejkolwiek choroby. Wcale nie rozpoznaje pacjentów, bagatelizuje objawy chorób, jakie się jej przedstawia. Trzeba jej "podpowiadać", jakie badania należy wykonać - a i tak na większość nie chce dać skierowania. Nie chce odsyłać do specjalistów - woli "leczyć" wszystko sama. Nic nie tłumaczy - o wszystko trzeba się dopytywać, a dopytana często nie potrafi odpowiedzieć i wtedy się "miota", denerwuje. Wyszydza pytania, obawy i wiedzę pacjenta z ironicznym uśmieszkiem.
Była moim lekarzem pierwszego kontaktu przez 4 lata, więc zdążyłam ją trochę poznać i wiem, co piszę. Zawsze, gdy działo się coś poważnego musiałam leczyć się prywatnie, bo na nią nie mogłam liczyć. Teraz zmieniam lekarza, bo już mam serdecznie dosyć. Nikomu nie polecam! Nie licznie na to, że będzie potrafiła Was wyleczyć.

Bardzo dobry lekarz z powołania.Jest bardzo dokładna,uprzejma.Poswieca pacjentowi duzo czasu.........

Najlepszy lekarz rodzinny, jakiego spotkałam. Poświęca pacjentowi dużo czasu, staranniebardzo poważnie podchodzi do swojej pracy.

Bardzo dobra lekarka. Spokojna, uprzejma, bardzo dokładna. Nigdy się nie spieszy, przyjmuje nawet godzinę po zakończeniu ordynacji, jeżeli czekają jacyś pacjenci. Zawsze rozpoznaje pacjentów, pamięta o ich chorobach, pyta o najnowsze wyniki. Jest bardzo uczciwa i punktualna. Z przyjemnością wystawiam referencje najlepsze z możliwych. Rzadki przykład lekarza z powołania.

Rzadki przykład lekarza z powołania.

Pani Dolicka powinna dostać medal za wiedzę i postawę. Jest moim lekarzem pierwszego kontaktu. Zasługuje na najlepsze pochwały. Jest bardzo dobrym lekarzem, jest konkretna, dociekliwa i myśląca. Nie bagatelizuje, nie wymądrza się i nawet natłoku pacjentów zawsze ma czas dla pacjenta. Nie jest z rodzaju tych lekarzy "pieszczących" że się zajmuje pogawędkami, jest mistrzem konkretu, ale w bardzo grzeczny i rzeczowy sposób. I ma w sobie niewymuszoną szczerość. Nie wymyśla swoich teorii, jak ma problem z diagnozą to robi badania, lub odsyła do specjalistów. Według mnie jest lekarzem idealnym.

Pani Dolicka powinna dostać medal za wiedzę i postawę.
Według mnie jest lekarzem idealnym.

Bardzo dobra lekarka, troszczy się o chorego, pomaga w rozwiązywaniu jego problemu, poświęca wystarczająco dużo czasu

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Poświęca dużo czasu pacjentom, jest niezwykle cierpliwa i wnikliwie bada problem. Gdy zachodzi potrzeba bez wahania wypisuje skierowania na badania. Stara się leczyć niedrogimi preparatami.