lekarz Aleksandra Dziok

Psychiatra

Panią dr. Aleksandrę polecił mi mój dobry znajomy. Pomocna potrafi wysłuchać i przede wszystkim pomóc. Pozdrawiam Panią doktor.

Bardzo sympatyczna i pomocna spacjalistka, nie sądziłam, że można wyleczyć tak głęboką depresję, teraz chcę mi się żyć. To jest profesjonalne podejście do pacjenta, Polecam.

Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor Dziok. Nigdy wcześniej nie spotkałam takiego lekarza z tak dobrym podejściem.

Bardzo dobra lekarka, z profesjonalnym podejściem do pacjenta, wysłucha oraz pomoże. Polecam z calego serca :)

Gorąco polecam Panią Dr. Aleksandre Dziok. Przesympatyczna i bardzo pomocna. Psychiatra z powołaniem. Dziękuję za wysłuchanie i profesjonalną pomoc.

Pani Doktor- Aleksandra Dziok to bardzo dobry specjalista. Z otwartym sercem podchodzi do spraw pacjentów. Polecam Każdemu.

Przebywałam na oddziale, i miałam styczność z panią doktor Dziok. Miałam z nią dobry kontakt, osoba ta okazała mi dużo ciepła i wsparcia, zawsze mogłam z panią doktor porozmawiać, mimo że nie była moim lekarzem prowadzącym. Poświęca czas pacjentom, co jest dużym plusem.

Witam miałam styczność z Dr Dziok w szpitalu na ul. Wodociągowej, moim zdaniem nie ma podejścia do pacjenta. Traktuje pacjenta sucho, nie ma czasu na rozmowę. Nie liczy się z drugim człowiekiem. Nie polecam :(.

przebywajac w szpitalu na wodociagowej w opolu na oddziale C bylem pod opieka Pani Doktor Dziok

Bardzo sympatyczna, młoda lekarka. Duże zaangażowanie w problem pacjenta.

Bardzo sympatyczna, młoda lekarka. Duże zaangażowanie w problem pacjenta.