lek. dent. Aleksandra Gadomska

Bardzo słeba, brak wyczucia. Przy leczeniu kanałowym musi używać urządzenia żeby nie przewiercić kanału, każdy dentysta robi to na wyczucie ale niestety trzeba je najpierw mieć. Pacjenta ustawia w pozycji z nogami do góry ale to jest naprawdę maksymalne i bardzo niewygodne wychylenie. Po miesiącu wypadła mi plomba, nie uznała reklamacji twierdząc że trzeba założyć koronę, inna dentystka zaplombowała i wypełnienie się trzyma. Radzę trzymajcie się z daleka od tej Pani.

Bardzo serdecznie polecam Panią Doktor. Moja opinia jest bardzo szczera, trafiłam do Pani Oli z polecenia mojej siostry,jestem bardzo zadowolona mam wstawiane 2 mosty. Pani Ola jest bardzo dokładna, delikatna,ceny za leczenie bardzo przystępne POLECAM BARDZO dzięki niej mam śliczny uśmiech ,który od dawna ukrywałam ;-) - Beata

Niestety Pani Aleksandra źle wyleczyła kanałowo moje 2 zęby - jeden z nich usunęła (musiałam normalnie zapłacić), z drugim na razie nie wiadomo, co będzie. Owszem Pani Aleksandra jest sympatyczna i ma dobre podejście do pacjenta, jednak ta akcja z wyrywaniem zęba - który został źle wyleczony przez nią - i pobranie za to pełnej płatności sprawiła że zmieniłam stomatologa.

Z czystym sumieniem moge polecic Pana Ole!!! Moj 7 letni synek skarzyl sie na bol garda i dzisel przez tydzien ogladalo go 3 lekarzy pediatrow twierdzili ze dziasla ma zaczerwienone ale ogolna giagnoza bylo zapalenie garda bol nie mijal a synek wciaz cierpial postanowilam udac sie z nim do Pani Oli i to ona postawila diagnoze synek mial zapalenie dziasel pani Ola zapisala masc ktora pomogla synkowi po dwoch dniach stosowania byla bez smakowa i bez zapachowa wiec nie bylo problemu z jej stosowaniem, dodam jeszcze ze ma wsapniale podejscie do dzieci synek juz sie nie boi stomatologa!!! Dzis idziemy na kontrole. PPLECAM!!!

Pani Ola bardzo sprawnie pozbawila mnie 8-mek, o ktorych ekstrakcji kraza legendy. Zawsze obsluguje mnie profesjonalnie i bez pospiechu, dokladnie tlumaczac przebieg zabiegu. Jestem bardzo zadowolony z jej usloc. Jest uprzejma i troskliwa, co odroznia ja od 'zabieganych' stomatologow. Dodam tylko, ze zadowolenie podkrecil stosunkowo niski koszt leczenia. I dobrze i tanio i najprzyjemnie jak sie tylko da. Wzorowo!

Takich stomatologów jak Pani Aleksandra to z świeczką szukać ! Zmieniałem stomatologów nie raz, płaciłem duże pieniądze i tak nie byłem zadowolony. Teraz jestem pewny ze płace za dobrze wykonaną prace i bez obaw mogę polecić wszystkim.

Trafiłam do Pani doktor po przeczytaniu kilku pochlebnych opinii na jej temat. Teraz zastanawiam się kto je pisał. Miałam pecha, bo zaleczony ząb wciąż bolał, a po 2 miesiącach okazało się że jest jednak do kanałowego. Z wizyty na wizytę coraz bardziej nieuprzejma i niedelikatna. Ostatnią wizytę wspominam traumatycznie, zrezygnowałam z zastrzyku, bo miałam akurat tego dnia jeszcze spotkanie i nie chciałam na nie iść ze "sparaliżowaną" buzią, miałam wrażenie że Pani Doktor mści się na mnie i dostarcza mi z całą satysfakcją ból. Dodam tylko że wizyta nie była w jej prywatnym gabinecie, bo myślę, że tam nie dostarcza pacjentom takich atrakcji, aczkolwiek też prywatnie, w innej placówce. Po zetknięciu z tym dentystą mam awersję do stomatologów, mam tylko nadzieję, że kanałowe zrobione ok no i inne plomby też nie powypadają.

Chodzę do pani Oli już kilka lat. Łatała mi już nie jedną dziurę. Nigdy nie czekałem w kolejce a zabiegi zawsze były błyskawiczne - aż ciężko było mi uwierzyć, że już po wszystkim. Pani Ola daje gwarancję na swoją pracę. Jeżeli po kilku miesiącach coś się dzieje z zębem - dalsze jego leczenie jest bezpłatne. Wizyta u takiej dentystki przestaje już tak źle się kojarzyć i nie jest tak nieprzyjemna jak u innych dentystów.

zdecydowanie polecam, pierwsza wiyta-ustalenie problemu(przegląd) i możliwe rozwiązania=0 kasy,kolejna wizyta po 2 miesiącach .Pani dr. w trakcie rozmowy tel. już wiedzała o który ząb chodzi mimo,że widziała mnie raz 2 mies wcześniej.zabieg trwał 30min. wyszedłem zadowolony polecam zdecydowanie 10/10

Pani Doktor jest lekarzem z powołania, uprzejmym, odpowiedzialnym i bardzo kompetentnym. Polecam Wszystkim serdecznie.