dr n. med. Aleksandra Grzanka

Dermatolog, Wenerolog

Profesjonalnie i rzeczowo. Nie boi się leczyć. U innych lekarzy dostawałem tylko maści. Jestem bardzo zadowolony z efektów.

Niestety nie poznałam pani doktor z tej dobrej strony. Byłam z córką na wypalaniu kurzajki. Nie dość,że tak jak już ktoś wcześniej napisał, pani doktor tak się spieszyła,że wyszła jeszcze przed nami, to przeprowadziła zabieg (jak się później dowiedziałam od mamy koleżanki która była u innego lekarza z tym samym problemem) jak konował. Wykonała zastrzyk znieczulający w podbicie stopy(miejsce bardzo czułe) bez wcześniejszego znieczulenia miejscowego maścią. Dowiedziałam się od lekarza rodzinnego, że jest to taki ból, który dorosły by nie wytrzymał ! A pani doktor kazała mi jeszcze córkę uspokoić, ,,bo się wyrywa ! ,, Radzę pani ,,doktor,, wrócić na uczelnie, bo niepotrzebnie dzieci torturuje.

osoba godna zaufania , miła , sympatyczna,posiadająca wiedzę - polecam. zaufałam jej od czasu kiedy korzystam z jej usług.

panią doktor cechuje wyjątkowa sumienność przy badaniu przyczyny objawów choroby. Jest to bardzo kontaktowa i miła osoba, przy której pacjent czuje się komfortowo. W pełni polecam gabinet Pani doktor jako przyjazny pacjentowi.

Mam za sobą trzy wizyty u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolony z leczenia, a choruję od kilku lat i byłem u wielu lekarzy. Zapisała leki, powiedziała jak będzie wyglądać leczenie i nie myliła się!

krótka wizyta jakby doktor gdzieś się spieszyła, udawała,że nie słyszy moich pytań.

Również mogę polecić sympatyczną Panią doktor. Jest bardzo kompetentna i uprzejma.

Również mogę polecić sympatyczną Panią doktor.
Jest bardzo kompetentna i uprzejma.

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Wysłucha pacjenta i nie zbywa go. Postawiła trafną diagnozę i efekty leczenia są super. Bardzo polecam!!!