dr n. med. Aleksandra Hercka-Mulas

Gabinet na najwyższym poziomie.Usługi,podejście do pacjenta,kompleksowa ochrona.Od profilaktyki,przez kosmetykę do leczenia.Ja chodzę tylko do Pani Oli.

Pani Doktor, pomimo imponującej kolekcji dyplomów i certyfikatów przerosła swoje ego i chyba Jej się wydaje, że pacjenci (lub może wyselekcjonowani) są intelektualnymi ignorantami, być może nie wartymi otrzymania informacji na temat szczegółów leczenia, kosztów poszczególnych zabiegów itp, oraz związanych z nimi możliwych niepowodzeń i komplikacji, które są rezultatem kolejnych kosztów (ponad kilka tys zl za 1 ząb). Problem jest oparty o ciągłe dodatkowe koszta, ale przede wszystikm, dla mnie osobiście, szokujące i traumatyczne zaniedbania i arogancję Pani Dr Herckiej i Jej abnegacja pacjententa i komunikacji z rzekomym. Pani Dr. nie mówi, co robi pacjentowi w ustach (pomimo uprzedniej prośby o takowe informacje podczas zabiegu), nie pyta czy boli, po prostu spieszy się. Nie wydajei się, że obchodzi Panią Dr. (dys)komfort pacjenta. Nie oferuje opcji (ja nie miałam tej szansy; jak się siedzi z otwartymi ustami pełnnnymi czichś rąk, to nie da się nic powiedzieć), czyli np. NIE pyta o opinie (np. względem koloru/odcienia sztucznegp zęba/ licówki). Po "robocie" nie oferuje lustra, nie pyta, czy efekt jest satysfakcjonujący (ja nie miałam tej szansy/ przyjemności...); sama poprosiłam o krótkie spojrzenie w lustro, bylo OK.
Ogólnie, gabinet jest bardzo czysty, technologia (komutery, prześwietlenia, itp), zakłdam, wysokiej jakości (chociaż nie do do końca utylizowana w skuteczny sposób: niedokładność i pośpiech), oraz poczucie higieny jest satysfakcjonujące (z wyjątkiem raczej odrażajających bochomozów na ścianach, na które się patrzy podczas zabiegu, kiedykolwiek się zdarzy otworzyć oczy). Personel w recepcji jest bez zarzutu; dr. Hercka.... Przykład braku komunikacji z pacjentem i obojętność (staram się być tu oględna w opini). To jest biznes, brak tam etyki lekarskiej ze strony Pani DR.

To bardzo dobra pani doktor. Do Kliniki Herckiej, w której przyjmuje chodzę ze swoją córeczką, która dotychczas panicznie bała się dentysty. Sama także korzystałam z konsultacji u pani doktor. Szczerze polecam.

Bardzo dobry stomatolog z ogromną wiedzą i podejściem do pacjenta. Gabinet bardzo dobrze wyposażony, przemiła atmosfera. Gorąco polecam wszystkim.

drogo ale dobrze, pierwszy lekarz z leczeniem bez strachu i bólu

drogo ale dobrze, pierwszy lekarz z leczeniem bez strachu i bólu

Z tego co pamiętam to Pani doktor poradziła sobie bardzo sprawnie z nietypowo ukorzenionym zębem,bez bólu i bez stresu dla mnie.Polecam jako chirurga do zadań specjalnych:)