dr n. med. Aleksandra Janicka

Chirurg szczękowo twarzowy, Laryngolog

Polecam!! Usta są przepiękne. Wyjątkowy efekt. Nie wyglądają sztucznie. Ale w końcu są widoczne i o to mi chodziło.

Polecam!!
Usta są przepiękne.
Wyjątkowy efekt.
Nie wyglądają sztucznie.
Ale w końcu są widoczne i o to mi chodziło.

Dr.Janicka robila mezowi wypalanie podniebienia i wycinanie tkanki z nosa, niestety zapisala przed zabiegiem spray do nosa obkurczajacy sluzowke, przy zabiegu nie bylo juz co wypalac, skasowala 2.5 tysiaca a maz po miesiacu nadal chrapie jak traktor, takze nie polecam, naciaganie ludzi a pani dr nie mysli logicznie, gdyby nie podala sprayu byloby co wyciac i maz nie chrapalby, ale coz. Zastanawiam sie tylko czy to fuszerka, brak doswiadczenia czy dzialanie z premedytacja, aby sfrustrowany pacjent pojawil sie na kolejnym zabiegu za 2 i pol tysiaca, NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!