Aleksandra Jodko

Seksuolog

Przede wszystkim przesympatyczna soba, spokojna, daje poczucie dużego bezpieczeństwa. Przyszliśmy przerażeni, a po kilku wizytach czujemy, że mamy plan, że damy radę, że ona nam pomoże i że wie co robi. Plan postępowania z nastoletnim "transem" ustalony i z nim i z rodzicami we wzorowy sposób poprzez kompromisy. Po kilku miesiącach mamy spokojniejsze i pogodne dziecko i sami czujemy się lepszymi rodzicami. Wszystkie zaświadczenia dla szkoły od ręki z dokładnymi zaleceniami. Skierowania do innych specjalistów na badania omówiła z nimi przez telefon, wszystko wiedzieli gdy przychodziliśmy. Zadowolony pacjent i zadowoleni rodzice.

Bardzo ciepła osoba. Cierpliwie tłumaczyła wszystko krok po kroku. Jest taktowna. Potrafiła porozumieć się zarówno z 16-latka jak i z rodzicami. Bardzo nam wszystkim pomogła. Zawdzięczamy jej wzajemne zrozumienie i spokój w rodzinie.

Ciepła, dyskretna, z dystansem i poczuciem humoru. Siła spokoju i cierpliwości. Polecam, chociaż moje wizyty zakończyły się terapią w innym miejscu i u innego specjalisty.