lekarz Aleksandra Kaczmarek

2,2
2,5
2,1
2,1

Byłam dzisiaj u Pani doktor w Borowej Wsi ,jestem bardzo zadowolona z wizyty ,zostałam super przebadana ,teraz jestem spokojna o swoje zdrowie po przebytej infekcji .polecam wszystkim wizytę u bardzo miłej pani doktor.

brak zainteresowania pacjentem mimo okazanych badań diagnostycznych wypisów szpitalnych, nie wykonuje podstawowych badań tj. (ciśnienie, osłuch)

Ja jestem zadowolona z Pani Doktor Aleksandry Kaczmarek. Jeszcze nigdy nie odczułam, aby Pani doktor przyjęła mnie z łaska ( jak wyżej pisze), za każdym razem, przeprowadza wywiad z czym się zgłosiłam, za każdym razem mnie zbada, bez proszenia. Dla mnie Pani doktor Aleksandra zawsze jest uprzejma, zawsze odpowie na pytania,które mnie interesuja, zawsze poświęci tyle czasu ile trzeba. Ja bardzo polecam panią doktor i zapewne jeszcze nie raz wrócę 😊

Lekarz, który nie bada, czeka na własną opinię pacjenta na temat choroby. Nawet nie raczyła osłuchać córki, a spojrzała na nią tylko dlatego że ją o to zapytaliśmy i poprosiliśmy, nie ma pojęcia o podstawowych chorobach. Byłbym lepszym lekarzem niż Pani Aleksandra. Zero diagnozy, zero pomocy, nawet jedna gwiazda to za dużo.

Potwierdzam poniższe opinie. Pani doktor nie ma nawet intencji osłuchać pacjenta czy wykonać jakiegokolwiek badania wymagającego wstania zza biurka. Leki- te bez recepty, nie pamiętaj bym dostała lek na receptę. Na trzy wizyty pani doktor na każdej musiała wyjść by zadzwonić i skonsultować mój przypadek , choć nie było to coś wyjątkowo rzadkiego. Niezainteresowana pacjentem- dla mnie brak zbadania gardła czy osłuchania w przypadku choroby nie mieści się w głowie.

Pani KACZMAREK POWINNA ZMIENIĆ ZAWÓD. Brak zainteresowania pacjentem. Na umówioną wizytę spóźnia się o GODZINĘ. Pacjent ma być malutki i potulny..... i najlepiej gdyby nie chorował. Żenada. spokojnie POLECAM ...ZMIENIĆ PRZYCHODNIĘ.

Pani KACZMAREK POWINNA ZMIENIĆ ZAWÓD.
Brak zainteresowania pacjentem. Na umówioną wizytę spóźnia się o GODZINĘ.
Pacjent ma być malutki i potulny..... i najlepiej gdyby nie chorował.
Żenada. spokojnie POLECAM ...ZMIENIĆ PRZYCHODNIĘ.

Tragedia. Łaska, o badanie, obrażona mina i ton, mam wrażenie, że w ogóle przeszkodziłam jej w kawce. Na zapalenie płuc i 40° gorączki dostałam receptę na dwa leki, które UWAGA nawet nie są na receptę! Po co mi to jej l4 skoro zdycham w domu. U pani aleksandry zawsze jest miejsce i parę razy zdołałam się przekonać dlaczego. Pacjenci zwyczajnie jej nie lubią i słusznie. Odrzucająca osoba.

Przyszłam do lekarki z powodu obrzęku policzka i podejrzeniem kamieni /zapalenia ślinianki . Pani doktor nawet mnie nie zbadała tylko na prośbę wystawiła usg .

Dwukrotnie miałam kontakt z Panią doktor Kaczmarek. Pierwszy raz jeszcze przed pandemia gdy były normalne wizyty w przychodni. Pani doktor nie dołożyła starań żeby mnie zbadać. Gdybym wyraźnie o to nie poprosiła nie zajrzała by mi nawet do gardła. Nie osłuchała mnie. Byłam u niej w piątek rano i miałam wrażenie że potraktowała mnie tak jakbym chciała tylko dostać od niej L4. I dostałam 1 dzień w poniedziałek musiałam ponownie zgłosić się do innego lekarza żeby mnie naprawdę zbadał jak trzeba i przypisał leki. Drugi raz trafiłam do tej pani ...

Drugi raz trafiłam do tej pani na teleporadę. Już drugi dzień utrzymuje mi się wysoka gorączka ponad 38 stopni mam kaszel i ból całego ciała. Pani doktor przypisała mi na to witaminy i 2 dni L4. Nie zapytała czy miałam kontakt z osobą zakazoną COVID nie dopytala o inne objawy.
NIE polecam .

Jestem bardzo zbulwersowana wizytę u Pani dyrektor. Potraktowano mnie oschle i bez zrozumienia. Pani doktor uważa że jeżeli ktoś przychodzi z problemem natury psychicznej i jednocześnie przepusuje mu antydepresanty to nie ma problemu aby chodziło do pracy. Jestem zdrowa na ciele więc mogę iść do pracy. To przykre. Jestem pewna że jeżeli będę miała wybór to już nigdy nie wybiorę tego lekarza.