Aleksandra Kisała

Pulmonolog, Alergolog

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz ! Oby więcej takich i byli byśmy zdrowsi ! Leczenie prowadzi na podstawie wyników badań a nie na podstawie przypuszczeń i domysłów.

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz !
Oby więcej takich i byli byśmy zdrowsi !

Dziś byłem u Pani doktor z wynikiem rtg płuc. Bardzo miła, inteligenta osoba,.W sposób bardzo rzeczowy. ,a. zarazem prosty, wytłumaczyła o co chodzi i jakie są kolejne kroki. Dziekuje Pani doktor za wiedzę, życzliwość, kompleksowe badanie przekaz etc.

Dziekuje Pani doktor za wiedzę, życzliwość, kompleksowe badanie przekaz etc.

Od kilku lat jestem pacjentką Poradni Chorób Płuc i Gruźlicy i bardzo jestem zadowolona z każdej wizyty. Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, kompetentnym, cierpliwym, budzącym zaufanie i zawsze zainteresowanym pacjentem, co odczułam zwłaszcza po przechorowanym covidzie, gdy pani doktor bardzo solidnie się mną zajęła wykazując wiele troski o moje zdrowie. Jestem pełna uznania i serdecznie dziękuję.

Lekarz ok, recepcjonistka żenada w opryskliwa nie kompetentna nie realizuje wczesniej ustalonych godzin w dniu wizyty tylko kto pierwszy ten lepszy bałagan okropny.

Nie znam lepszej lekarki.Za grzecznośc,uprzejmośc.i kompetencję cenię Pania doctor najbardziej.Polecam wszystkim choć przychodnia już pęka w szwach.Dziś tylko tacy lekarze maja takie powodzenia.Oby więcej takich lekarzy. Grazyna .

Grazyna

Bardzo kompetentna lekarka, kulturalna z dużą wiedzą. Fantastyczne podejście do pacjenta, potrafi dobrze wytłumaczyć również starszym pacjentom.

To bardzo ciepła i kompetentna lekarka. Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Godna polecenia. Jest wyrozumiała, ma podejście do starszych pacjentów, chodzę do niej z moją mamą i jestem bardzo zadowolona.

Jest powolna, często się spóźnia, sama woła pacjentów, proponuje również prywatne leczenie.Do niej są zawsze duże kolejki.