lekarz Aleksandra Kobylińska sawicka

2,5
2,9
2,9
2,4

Nie wzbudziła zaufania. Nawet nie przeczytała mojej historii choroby. Podjęła działania wynikające z jej nie staranności. Nawet gdy usunie ten wpis to ja go powtórzę i nawet mogę wtedy się zalogować.

Pani doktor Kobylińska w mojej chorobie postawiła bardzo trafną diagnozę za co jestem bardzo wdzięczna. Było to dosyć dawno , kiedy studiowałam w Toruniu na UMK. W tamtym czasie brałam przepisane leki i mi pomagały , kiedy czułam się lepiej zaprzestałam leczenia u Pani doktor. Po kilku latach wydarzenia życiowe przywiodły mnie do Warszawy , gdzie mieszkam od trzech lat. Tu choroba odezwała się z dużym nasileniem i przeszłam szereg badań wysokospecjalistycznych w Szpitalu Medicover na poziomie światowym pod kierunkiem Profesora. Po badaniach Pan Profesor rozpoczął moje leczenie w ten ...

Po badaniach Pan Profesor rozpoczął moje leczenie w ten sam sposób co Pani Kobylińska - kiedy powiedziałam , że przed kilkoma laty lekarka z małej miejscowości leczyła mnie w ten sam sposób , odpowiedział gratuluję pani wyboru lekarza i proszę podziękować Pani doktor trafnej diagnozy , a więc bardzo dziękuję Pani Olu - wdzięczna Monika Marcinkowska !!!!!!!!!!
Pozdrawiam wszystkich znajomych i życzę wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia .

mimo tego że człowiek sie skarzy na dolegliwosci lekarka nie reaguje!nie tłumaczy metody leczenia!nie polecam

Panią Kobylińską znam od wielu lat. Nigdy się na niej nie zawiodłem.

Panią Kobylińską znam od wielu lat. Nigdy się na niej nie zawiodłem.

lekarz,ktorego bym nikomu nie polecił!nie tłumaczy metody leczenia

lekarz,ktorego bym nikomu nie polecił!nie tłumaczy metody leczenia

nie wzbudza zaufania nie tłumaczy dokladnie przebiegu leczenia.

nie wzbudza zaufania nie tłumaczy dokladnie przebiegu leczenia.

wizyta jest szybka bez tłumaczenia metody leczenia.koszmar.

wizyta jest szybka bez tłumaczenia metody leczenia.koszmar.

Bardzo kompetentny lekarz,potrafi pomoc w miarę swoich możliwości.Jest tylko człowiekiem-tak jak każdy z nas! Polecam!!

Polecam!!

nalezy samemu sie przekonac aby uwierzyc w lekarza.

nalezy samemu sie przekonac aby uwierzyc w lekarza.

nie polecam,lekarz wzbudzający tylko pozorne zaufanie

nie polecam,lekarz wzbudzający tylko pozorne zaufanie