dr n. med. Aleksandra Korytowska

Laryngolog

Pani Doktor jest lekarzem z powołania!Wybitnym specjalistą otolaryngologiem!Trafilam do Pani Doktor po wielu latach wloczenia się od specjalisty do specjalisty!A u Pani Doktor szybka, fachowa pomoc i dawno zapomniałam co to utruwajace mi życie przez lata zatoki!A co do oddziału, Panie Rafale czułam się jak w domu!Serdecznie podziękowania i pozdrowienia dla Pani Doktor.

Pani Doktor Aleksandra Korytowska to najlepszy specjalista w dziedzinie otolaryngologii jakiego spotkałam. Dzięki profesjonalizmowi, szybkiej reakcji oraz determinacji Pani Doktor szczęśliwie przeszłam operację ślinianki podżuchwowej i pomimo "miażdżącej" diagnozy 8 lat temu nadal cieszę się życiem i zawsze mogę liczyć na fachową pomoc ze strony Pani Doktor. Jest nie tylko WYBITNYM SPECJALISTĄ, ale i CUDOWNĄ KOBIETĄ z sercem na dłoni, bezgranicznie oddaną swojej pracy! Jest lekarzem z powołania!!!Na oddziale otolaryngologii, którym kieruje, czułam się jak w filmowej Leśnej Górze. Poleciłam Panią Doktor wielu znajomym, którym pomogła wrócić do pełni sił. Wychwalania Pani Doktor i oddziału otolaryngologii nie było i nie ma końca...
LEKARZ GODNY ZAUFANIA i POLECENIA!!!
Wdzięczna za "dar" życia pacjentka Dorota

Pani Doktor leczyła wiele osób z mojej rodziny.Obdarzamy Ją ogromnym zaufaniem.Szanujemy Ją za wiedzę ,uczciwość i serdeczność.Dziękujemy .Pozdrawiamy.

Pani Doktor jest profesjonalistką w każdym calu!Konkretna i wymagająca a wszystko w trosce o dobro pacjenta.Trafiłam do niej po kilkuletnim nieskutecznym leczeniu u trzech innych laryngologów i dopiero Ona postawiła trafną diagnozę!wykonała zabieg mojej córce i niedawno mi.Jest wspaniałym człowiekiem, a jej oddział na lutyckiej to wzór do naśladowania.Polecam wszystkim z całego serca. Aleksandra

Kompetencja to najważniejsza cecha lekarza.

Kompetencja to najważniejsza cecha lekarza.

cudowna pani Doktor!!!!!!!! polecam z całego serca!!! Bardzo dobry specjalista! a oddział na lutyckiej bardzo przyjazny pacjętowi!!!!!

Pani ordynator przyjeła mnie na oddzial z ropniem okolomigdalkowym. nie moglam przelykac. pani doktor wyleczyla mnie i zapisala na wyciecie migdalkow. czekalam jedynie 3 miesiace. lekarz nie musi byc mily caly czas. to w koncu tylko czlowiek. wazne zeby potrafil odpowiednio zdiagnozowac i wyleczyc.

Pani Doktor jest bardzo uprzejma, a przede wszystkim stawia trafne diagnozy. Prawda, nie ma "cacania", ale jest konsekwentna w swoich czynach! Gorąco polecam. Nie ma lepszego laryngologa.

Niedawno miałam operowaną niedrożność zatok, jestem pacjentką z brakiem odporności. Pani doktor Korytowska jest wspaniałym lekarzem i mogę ją polecić każdemu. Oby wszyscy trafili na takiego lekarza jakim jest Pani Korytowska. Rewelacyjne podejście do pacjenta i wspaniała opieka.

uważam , że Pani Doktor jest specjalistą w każdym calu, przeprowadziła zabieg usunięcia 3go migdała u mojej córki, jestem bardzo zadowolona