Aleksandra Kościelna

Medycyna estetyczna

SUPER WYPOSAŻENIE SPRZĘT. Jednak zabieg wykonany po lakonicznym wywiadzie. Efekty negatywne. Po kolejnej konsultacji, brak pomysłu na pomoc pacjentowi. Rozmowa rozmywajaca ptoblem. Depilacja wykonana niedokładnie, nawet powstała rana i przebarwienie.

SUPER WYPOSAŻENIE SPRZĘT.

Depilacja wykonana niedokładnie, nawet powstała rana i przebarwienie.

NIE POLECAM!!! Byłam w gabinecie dr Aleksandry Kościelnej na laserze frakcyjnym na blizny zanikowe po ospie. Pani dr nie umiała zmienić końcówki lasera (po okresie zimowym) i stwierdziła, że wykona mi zabieg końcówką chirurgiczną która była włożona.. Ból nie do zniesienia w trakcie i po zabiegu. Zostałam poparzona laserem tak, że w miejscu zabiegu mam teraz jeszcze jedną, większą dziurę na całym obszarze (wgłębienie) i mocne przebarwienie... Zaniepokojona swoim wyglądem pojechałam do gabinetu pokazać to Pani dr to ta nie miała nic na swoje wytłumaczenie.. powiedziała tylko, że pierwszy raz jej się tak zdarzyło i ona nie wie dlaczego tak się stało.. Jako że nie jestem lekarzem i nie znam się na tym pojechałam do innego sprawdzonego już gabinetu i tam lekarz medycyny estetycznej przerażona stwierdziła, że zabieg wykonany był za mocno dlatego mam taką bliznę i powinnam ubiegać się o odszkodowanie! Naprawde przestrzegam przed tym gabinetem... Dramat!
Na innych stronach nie idzie dodać negatywnej opinii...

Uwaga!! Oceniam klinike a nie Pania Doktor do ktorej chodzilam jak jeszcze byla internista w przychodzni i mam o niej bardzo dobre zdanie. Moja ocena dotyczy kliniki w ktorej chcialam zrobić makijaż permanentny. Niestety,w recepcji odesłano mnie do pani robiącej makijaz ktora.....nie wiedziala,jaki jest jest status w klinice.Pani linergistka odesłała mnie spowrotem do recepcji. Proponuje,aby strony dogadaly sie miedzy soba nie angazując klienta,bo zwyczajnie zrezygnowalam z robienia uslugi w tej klinice.

Moja ocena dotyczy kliniki w ktorej chcialam zrobić makijaż permanentny.

Pani Doktor jest REWELACYJNA. Efekt świetny, do tego zaznaczam że sprawa była bardzo trudna, ponieważ miałam wykonywany zabieg w innym gabinecie i był nieudany tj. kwas hialuronowy podany był w za dużej ilości czego efektem było znaczne podpuchnięcie i efekt zmeczenia. Przebarwienia pociążowe również usunięte. Polecam serdecznie i na pewno wrócę do tego właśnie gabinetu.

Pani Ola jest wyjątkową osobą i wspaniałym lekarzem.Kompetentna opanowana, skuteczna.Nie krytykuje innych a wykonywane przez nią zabiegi są absolutnie bezkonkurencyjne:)

Zdecydowanie nie polecam. Po jej zabiegach muszę teraz chodzić i leczeczyć się u iinego lspecjalisty. A koleżance zrobiła peeleng pirogronowy dosyc mocny w upał !!!!!! co jest niedorzeczne!!!

Przemiła kobieta, która wzbudza zaufanie pacjentów. W dodatku kompetentna i dokładna.

Czy te opinie sa miarodajne...? nie muszę sie logowac by cokolwike tutja napisac, wiec wylada na to ze kazdy kilka razy moze dodac opinie danemu lekarzowi, czy to dokonalą bez najmniejszego wahania wstawiając najwyższa ocenę, czy tez analogicznie odwrotnie... Podświadomie neguje, być może niesłusznie za co tez przepraszam, ale coś mi tutaj śmierdzi, jak znam ludzi ewenementem jest aby odczucia każdego w stosunku do danego lekarza były na 5tkę..?

Bardzo kompetenta i miła obsługa. Chodziłam do ruznych lekarzy medycyny etsetyczne i z czystym sumieniem mogę polecić Panią Aleksandrę. Wysłucha, drodzi, wytłumaczy co nalezy robic po zabiegach.

bardzo długo zwlekałam, strasznie bałam się zabiegu, bólu no i czy wyjdzie tak jak chciałam. teraz żałuję że tak długo zwlekałam. mam nareszcie takie usta o jakich marzyłam!!!