dr Aleksandra Kosińska

Dermatolog

2,6
2,5

Potwierdzam negatywne opinie o pani dermatolog.mnie też wysmiala itd. Nie polecam .podejście do pacjenta wręcz aroganckie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor rozpoznała u 2 miesięcznego dziecka rzadka chorobę, czego poprzednich 7 lekarzy nie potrafiło zrobić. Wizyta była wyczerpująca, choć diagnoza ze względu na rzadkie występowanie choroby nie została postawiona od razu. Wymieniliśmy się jednak telefonami i panui doktor jeszcze tego samego dnia przysiadła do literatury medycznej i znalazła chorobę odpowiadającą objawom synka. Dzieki niej zostaliśmy pokierowani do dobrego lekarza, który wzial nas na oddział do szpitala. A podejście do małego pacjenta i rodziców super.

nie polecam, chyba, że ktoś lubi być obrażany przez lekarza, mnie to nie kręci. na wizytę trzeba zaplanować sobie kilka godzin

Bardzo polecam! Pani doktor bardzo otwarta na problemy pacjenta. Widać, że zna się na rzeczy. Wyleczyła moją dolegliwość. Byłam dwa razy na wizycie i mam bardzo pozytywne odczucie.

Nie polecam, p. doktor bardzo nieprzyjemna-może powinna przejść kurs jak rozmawiać z pacjentem, bycie lekarzem absolutnie nie daje jej prawa do lekceważenia drugiego człowieka, a wręcz powinno być chyba odwrotnie. Na dodatek czekając na wizytę słychać te same teksty, bo mówi bardzo głośno i niestety pozostali, którzy czekają na korytarzu wszystko słyszą. Opryskliwa i tyle...

Byłam u tej pani doktor z córką kilka razy. Czasami można mieć zły dzień ale ona ma same złe dni, jest bardzo chamska i jej tłumaczenia że ona też jest chora i powinna mieć co 15 min przerwę są śmieszne my musimy poświęcić 2 godziny na dojazd i kolejne 2 aż nas przyjmie, gdyby nie poważna choroba córki nigdy bym do niej nie trafiła i nie musiała się tyle denerwować. Obecnie korzystamy z usług innego dermatologa

Pani dr. nie boi się dotknąć i zbadać pacjenta. Owszem jest dość impulsywna i głośna ale nie wpływa to na odpowiednie zajęcie się pacjentem oraz wytłumaczenie choroby i sposobu leczenia. Bardzo kompetentny lekarz godny polecenia a to nie pierwszy (choć pewnie ostatni) dermatolog do jakiego trafiłam.

Pani Dr. Kosińska jest bardzo nie miłą wręcz nie przyjemną panią dr. Nie polecił bym wizyty !!!

Miałam tą wątpliwą przyjemność spotkać się z tą Panią. Mimo,że byłam zarejestrowana do niej na wizytę a w rejestracji kazono mi się zgłosić od 11.30 niestety zostałam bardzo niegrzecznie wyproszona z gabinetu.Wizyta owszem mogła się odbyć ale miałam czekać na wezwanie " MIŁOŚCIWIE PANUJĄCEJ" tzn. nawet do 15 .Nasza rozmowa odbywała się nie w gabinecie tylko na korytarzu w poczekalni na oczach pacjentów.Pani doktor jest osobą arogancką i bezczelną nie dopuszczała mnie do słowa krzycząc niemiłosiernie że od 1 października są nowe zasady ( ciekawe o co chodziło).Pani Kosińska mówi tak głośno,że schorzenia pacjęta nie są tajemnicą dla pozostałych oczekujących!!!!!!

Jeszcze nigdy nie spotkałam tak cynicznego i impertynenckiego młodego lekarza. Pani lekarz wyśmiała mnie, moje objawy i stwierdziła, że za wiele bym chciała (a chciałabym po prostu wyleczyć objawy, które dokuczają mi od 3 lat!). Powiedziała, że ona też choruje i nie narzeka. Ale "łaskawie" zapisze mi kilka maści, żebym nie czuła się zignorowana. Owe maści już dawno sama zdobyłam (nie pomagały), choć dermatologiem nie jestem. Nie życzę nikomu wizyty u tak bardzo niekompetentnego lekarza. Strata czasu i nerwów.