Aleksandra Kubatek

Pani dr Aleksandra jest osoba godna polecenia.Posiada duza wiedze z zakresu swojego zawodu,rzetelnosc w czasie procesu leczenia,ma bardzo duza kulture osobista . Jest elegancka i pelna uroku .Leczenie u pani dr moze byc przyjemnoscia.Jeszcze raz wszystkim polecam !!!

zawodu,rzetelnosc w czasie procesu leczenia,ma bardzo duza kulture osobista .

W dniu 16.05. 17 r. byłem u Pani lek.dent. Aleksandry Kubatek(Kraków oś. Dywizjonu 303 bl 21c-AMED), jako tzw. osoba towarzysząca. W czasie wizyty drzwi od gabinetu Pani lek. Kubatek, były otwarte. Lekarka informowała moją żonę , w jaki sposób i w jakim kierunku, ma iść leczenie zębów żony. Ponieważ słuchanie tego instruktażu, mogłoby być potraktowane jako podsłuchiwanie rozmowy, poprosiłem P. Kubatek, o możliwość uczestniczenia w konsultacji stomatologicznej żony. Pani Kubatek w sposób obcesowy i nieprzyjemny stwierdziła, że żona jest osobą pełnoletnią, nieubezwłasnowolnioną i takiej zgody nie wyraża. Przyznaję, że wielokrotnie uczestniczyłem, podczas konsultacji medycznych schorzeń żony, u różnych wysokiej klasy specjalistów(zawsze się na to zgadzali) . Niektórzy nawet jak Dr Edyta Runger-Kafara(wspaniały lekarz-osoba publiczna, więc podaję jej nazwisko), zapraszali osoby towarzyszące, do obecności w wizycie. Widzę więc, że różnica pomiędzy lekarzem specjalistą wysokiej klasy, a zwykłym dentystą jest bardzo duża. Nie tylko w poziomie wiedzy i wykształcenia, ale i kultury osobistej. Pozostawiam to bez komentarza. Ja mam 67, a żona 64 lata.

Polecam gdzie teraz pracuje bo Niemcewicza jest nieaktualne Mam prosbe o nowe namiary na pania somatolog pozdrawiam

Cudowna Pani Doktor,przy Pani doktor nie istnieje słowo strach przed stomatologiem,delikatna wrażliwa sumienna miła cierpliwa,to tylko kilka zalet Pani doktor,polecam z całego serca.

Zdecydowanie najwyższej klasy stomatolog ! Rzadko dziś spotykane połączenie delikatności i staranności. Niezwykle sumienna i szlachetna. Bardzo miła, pogodna, pomocna i życzliwa. Pani Doktor jest lekarzem z powołania i wspaniałym człowiekiem, a przy tym jest bardzo piękna.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024