Aleksandra Kubatek

Bardzo mocno polecam Panią Doktor Aleksandrę, profesjonalne podejście i i życzliwość dla pacjenta. Życzę Pani doktor jak najlepszych pacjentów!

Witaj kolego gdzie teraz przyjmuje Pani Kubatek bo na Niemcewicza nie pracuje chyba że wyszła za mąż i zmieniła nazwisko

Wszystko super. Gdyby jeszcze tylko odpowiadała czy podejmie się dalszego leczenia byłoby bardzo miło. Chyba można tego oczekiwać od profesjonalisty ?!

Pani dr Aleksandra jest osoba godna polecenia.Posiada duza wiedze z zakresu swojego zawodu,rzetelnosc w czasie procesu leczenia,ma bardzo duza kulture osobista . Jest elegancka i pelna uroku .Leczenie u pani dr moze byc przyjemnoscia.Jeszcze raz wszystkim polecam !!!

zawodu,rzetelnosc w czasie procesu leczenia,ma bardzo duza kulture osobista .

W dniu 16.05. 17 r. byłem u Pani lek.dent. Aleksandry Kubatek(Kraków oś. Dywizjonu 303 bl 21c-AMED), jako tzw. osoba towarzysząca. W czasie wizyty drzwi od gabinetu Pani lek. Kubatek, były otwarte. Lekarka informowała moją żonę , w jaki sposób i w jakim kierunku, ma iść leczenie zębów żony. Ponieważ słuchanie tego instruktażu, mogłoby być potraktowane jako podsłuchiwanie rozmowy, poprosiłem P. Kubatek, o możliwość uczestniczenia w konsultacji stomatologicznej żony. Pani Kubatek w sposób obcesowy i nieprzyjemny stwierdziła, że żona jest osobą pełnoletnią, nieubezwłasnowolnioną i takiej zgody nie wyraża. Przyznaję, że wielokrotnie uczestniczyłem, podczas konsultacji medycznych schorzeń żony, u różnych wysokiej klasy specjalistów(zawsze się na to zgadzali) . Niektórzy nawet jak Dr Edyta Runger-Kafara(wspaniały lekarz-osoba publiczna, więc podaję jej nazwisko), zapraszali osoby towarzyszące, do obecności w wizycie. Widzę więc, że różnica pomiędzy lekarzem specjalistą wysokiej klasy, a zwykłym dentystą jest bardzo duża. Nie tylko w poziomie wiedzy i wykształcenia, ale i kultury osobistej. Pozostawiam to bez komentarza. Ja mam 67, a żona 64 lata.

Polecam gdzie teraz pracuje bo Niemcewicza jest nieaktualne Mam prosbe o nowe namiary na pania somatolog pozdrawiam

Cudowna Pani Doktor,przy Pani doktor nie istnieje słowo strach przed stomatologiem,delikatna wrażliwa sumienna miła cierpliwa,to tylko kilka zalet Pani doktor,polecam z całego serca.

Zdecydowanie najwyższej klasy stomatolog ! Rzadko dziś spotykane połączenie delikatności i staranności. Niezwykle sumienna i szlachetna. Bardzo miła, pogodna, pomocna i życzliwa. Pani Doktor jest lekarzem z powołania i wspaniałym człowiekiem, a przy tym jest bardzo piękna.

Ogólnie wizyta u dentysty do tej pory wiązała się z panicznym strachem. Dzisiaj to się zmieniło :) Genialna, z doskonałym podejściem, miła, z odpowiednimi kompetencjami. Mógłbym tak mnożyć. P.S. Ładna dentystka nad moimi ząbkami to też atut ^ ^ Gorąco polecam.

Lekarz u którego można wyleczyć zaniedbane zęby a także potrafi swoją życzliwością i pogodnym podejściem do pacjenta sprawić aby polecać innym że to naprawdę dobry lekarz i człowiek pozdrawiam i polecam