Aleksandra Kulczycka

Medycyna estetyczna

Byłam ostatnio u dr Kulczyckiej. Pani Doktor zawsze ma jakieś nowinki i idzie mocno z trendami w estetyce. Doradziła mi Fibrynę. Zależało mi na naturalnym efekcie. Jestem bardzo zadowolona , podniesione policzki wyglądają super. Polecam i zabieg i Panią Doktor.

Witam. Niestety muszę wystawić negatywną opinię.Nigdy więcej nie skorzystam z usług pani dr. Kulczyckiej. Miałam tam wykonany zabieg Zaffiro , wykonywała go kosmetyczka, efekt nieciekawy....Po zabiegu zrobiła mi się w policzku "dziura" tzn. policzek sie zapadł, wyglądało to strasznie, od razu zadzwoniłam do pani dr Kulczyckiej,to powiedzieli mi, że to się wyrówna za jakiś czas. Minęło pól roku od zabiegu, niestety dwa ślady po uderzeniu lasera zostały, widać szramki i w tym miejscu twarz jest szczuplejsza, generalnie mówiąc lewy policzek jest chudszy od prawego.Udałam się do dobrego lekarza medycyny estetycznej, aby dowiedzieć sie co tak naprawde się stało, po oglądnieciu mojej twarzy lekarz stwierdzil, że prawdopodobnie w wyniku ustawienia za dużej energii podczerwieni w laserze nastąpił zanik kolagenu w tym miejscu, zrobił się ubytek, który już nigdy się nie odbuduje.Udałam się jeszcze do innej kosmetyczki....bo chciałam się dowiedzieć co myśli na ten temat...Opinia była taka sama.....Zgłosiłam się do Pani dr. Kulczyckiej..... która postanowiła bezpłatnie ubytek uzupełnić kwasem hialuronowym...tyle tylko, że kwas hialuronowy po jakimś czasie się wchłania.....mniej więcej po roku i efekt pozostaje ten sam co przed podaniem kwasu....Zapłaciłam za zabieg, po którym miałam wyglądać lepiej a wyglądam gorzej. Strach....naprawdę odradzam i przestrzegam, NIE POLECAM!!!!! :-((((((